УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА8-ма сесія 2-го скликання

УХВАЛА № 755


від 05/29/97
Про знос аварійного будинку, що загрожує обвалом, на площі Міцкевича, 9 та передачу земельної ділянки під забудовуЗ метою запобігти нещасним випадкам, які можуть трапитися внаслідок непрогнозованого руйнування аварійного будинку, що загрожує обвалом, на площі Міцкевича, 9, враховуючи рішення міськвиконкому № 607 від 06.11.96 р. "Про затвердження висновків міжвідомчої комісії при міськвиконкомі про технічний стан будинку № 9 на площі Міцкевича", рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14.05.97 р. і технічне заключення Львівської філії НДІ "Проектреконструкція" за № 10152/97, Львівська міська Рада народних депутатів ухвалила:
1. Рішення міськвиконкому № 284 від 16.05.97 р. "Про затвердження висновків Львівської філії НДІ "Проектреконструкція" та комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Львова про знос будинку № 9 на площі Міцкевича - затвердити.
2. Комісії з питань оренди та продажу у власність нежитлових приміщень спільно із комісією, утвореною розпорядженням голови міськвиконкому № 339 від 27.05.97 р., до 12.06.97 р. здійснити відбір організації-забудовника на умовах забезпечення інтересів орендарів /Львівська обласна організація Спілки художників України, Товариство покупців ДКППО "Жень-Шень"/ та сплати доброчинного внеску в Фонд розвитку м. Львова в сумі еквівалентній 100000 дол. США.
3. Після зносу будинку № 9 на площі Міцкевича передати організації - забудовнику в постійне користування земельну ділянку для будівництва торгово-адміністративного будинку.
4. При укладенні угоди із організацією-забудовником передбачити такі суттєві умови:
- роботи по зносу, проектуванню і будівництву проводяться за рахунок коштів організації-забудовника;
- термін завершення будівництва - 01.09.1998 р.;
- за недотримання договірних зобов’язань передбачити штрафні санкції.
5. Контроль за виконанням даної ухвали покласти на заступника голови виконкому міської Ради п. О.Сендегу.
Заступник голови Ради В.Білоус