УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА4-та сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 361


від 03/25/2021
Про затвердження Програми надання фінансової підтримки перспективним спортсменам – претендентам на участь у XXIV зимових Олімпійських іграх та XIII зимових Паралімпійських іграхЗ метою створення сприятливих умов для розвитку спорту у м. Львові, а також підтримки та мотивації перспективних спортсменів – претендентів на участь у XXIV зимових Олімпійських іграх та XIII зимових Паралімпійських іграх, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про фізичну культуру і спорт“, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму надання фінансової підтримки перспективним спортсменам – претендентам на участь у XXIV зимових Олімпійських іграх та XIII зимових Паралімпійських іграх (додаток 1).
2. Утворити комісію із затвердження списку перспективних спортсменів – претендентів на участь у XXIV зимових Олімпійських іграх та XIII зимових Паралімпійських іграх, яким надаватиметься фінансова підтримка з бюджету Львівської міської територіальної громади (додаток 2).
3. Управлінню спорту департаменту гуманітарної політики, постійній комісії культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків забезпечити реалізацію Програми надання фінансової підтримки перспективним спортсменам – претендентам на участь у XXIV зимових Олімпійських іграх та XIII зимових Паралімпійських іграх.
Відповідальні: начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики, голова постійної комісії культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.
Міський голова А. Садовий


Додаток.doc
Дата оприлюднення: 03/29/2021