УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА5-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 1347


від 12/26/2016
Про створення тимчасової контрольної комісії ради з питань перевірки та контролю за процесами збирання, зберігання, перевезення, утилізації і захоронення твердих побутових відходів у місті ЛьвовіВідповідно до статті 48 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 22 Регламенту Львівської міської ради, затвердженого ухвалою міської ради від 17.03.2016 № 260, міська рада ухвалила:
1. Утворити тимчасову контрольну комісію ради з питань перевірки та контролю за процесами збирання, зберігання, перевезення, утилізації і захоронення твердих побутових відходів у місті Львові.
2. Призначити секретаря ради головою тимчасової контрольної комісії ради з питань перевірки та контролю за процесами збирання, зберігання, перевезення, утилізації і захоронення твердих побутових відходів у місті Львові.
3. Головам фракцій Львівської міської ради делегувати своїх представників до складу тимчасової контрольної комісії ради з питань перевірки та контролю за процесами збирання, зберігання, перевезення, утилізації і захоронення твердих побутових відходів у місті Львові.
4. Покласти на управління “Секретаріат ради“ правове, матеріально-технічне, інформаційне та організаційне забезпечення роботи тимчасової контрольної комісії ради з питань перевірки та контролю за процесами збирання, зберігання, перевезення, утилізації і захоронення твердих побутових відходів у місті Львові.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію законності, депутатської діяльності та свободи слова.
Міський голова А. Садовий

Дата оприлюднення: 01/06/2017