УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА8-ма сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 2162


від 06/29/2017
Про внесення змін до містобудівної документації “План зонування території міста Львова (Зонінг). Том 1. Частина 1. Базове зонування. Загальна пояснювальна записка“На виконання Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності, беручи до уваги Закони України Про основи містобудування“, “Про регулювання містобудівної діяльності“, ст. 25, п. 42 ч. 1 ст. 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи затверджену містобудівну документацію План зонування території міста Львова (Зонінг)“ Франківського, Сихівського, Залізничного, Шевченківського та Личаківського районів міста, розроблену державним інститутом проектування міст Містопроект, міська рада ухвалила:
1. Внести зміни до містобудівної документації План зонування території міста Львова (Зонінг) Том 1. Частина 1. Базове зонування. Загальна пояснювальна запискау частині визначення гранично допустимої висотності будинків, будівель та споруд у метрах у розділі 2 Загальної пояснювальної запискиПерелік зон, встановлених на території міста Львова за переважними, супутніми і допустимими видами забудови та іншого використання земельних ділянок. Визначення переважних і допустимих видів забудови та іншого використання земельних ділянок в межах встановлених зон, виклавши її у новій редакції згідно з додатками 1 та 2 до цієї ухвали.
2. Департаменту містобудування:
2.1. Забезпечити доступність матеріалів містобудівної документації План зонування території міста Львова (Зонінг) Франківського, Сихівського, Залізничного, Шевченківського та Личаківського районів міста (зі змінами відповідно до пункту 1 цієї ухвали) через її оприлюднення на офіційному сайті міської ради.
2.2. Здійснювати надання вихідних даних на проектування об’єктів містобудування відповідно до рішень План зонування території міста Львова Зонінг та іншої затвердженої містобудівної документації.
Відповідальний: директор департаменту
містобудування.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з містобудування.Міський голова А. Садовий


Додаток 1.doc Додаток 2.doc

Дата оприлюднення: 07/13/2017