УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА12-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 3138


від 03/22/2018
Про затвердження Програми компенсації ЛМКП “Львівводоканал“ та ЛКП “Рембуд“ витрат за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки водозаборів
Первинна редакція:

документ.doc


Зміни
згідно з ухвалою 4550-2019
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 22.03.2018 № 3138 “Про затвердж'
Остаточна редакція:
Відповідно до ст. 91 Бюджетного кодексу України, ухвали міської ради від 16.11.2017 № 2585 “Про міський бюджет м. Львова на 2018 рік“, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму компенсації ЛМКП “Львівводоканал“ та ЛКП “Рембуд“ витрат за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки водозаборів (додається).
2. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.
Міський голова А. Садовий


ПРОГРАМА
компенсації ЛМКП “Львівводоканал“ та ЛКП “Рембуд“ витрат за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки водозаборів
1. Загальні положення

Львівське міське комунальне підприємство “Львівводоканал“ та Львівське комунальне підприємство “Рембуд“ як суб’єкти господарювання здійснюють водопостачання м. Львова та всіх супутніх населених пунктів через експлуатацію свердловин на водозаборах (190 одиниць), розташованих на території Львівської області.
Невід’ємною частиною системи водозабезпечення міста є зона депресійної лійки – територія, на якій внаслідок функціонування водозаборів відбувається пониження рівня водоносних пластів (водоносного горизонту), що призводить до зникнення або значного зниження рівня води у колодязях.
2. Мета Програми

2.1. Забезпечити надання послуг з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки водозаборів, як компенсацію за пониження рівнів води у колодязях.
2.2. Відшкодування Львівському міському комунальному підприємству “Львівводоканал“ та Львівському комунальному підприємству “Рембуд“ витрат на надання послуг з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки водозаборів.
3. Основні заходи з виконання Програми та етапи проведення

3.1. Львівське міське комунальне підприємство “Львівводоканал“ та Львівське комунальне підприємство “Рембуд“ забезпечують надання послуг з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки водозаборів.
3.2. Відшкодування Львівському міському комунальному підприємству “Львівводоканал“ та Львівському комунальному підприємству “Рембуд“ вартості за надані послуги населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки водозаборів, здійснюється за фактичною реалізацією води за кошти міського бюджету м. Львова.
4. Відповідальні за виконання Програми

4.1. Відповідальними за виконання Програми компенсації вартості за надані Львівським міським комунальним підприємством “Львівводоканал“ та Львівським комунальним підприємством “Рембуд“ послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки водозаборів, у частині:
4.1.1. Надання послуг з водопостачання населенню населених пунктів, яке проживає у зоні депресійної лійки водозаборів, є директор Львівського міського комунального підприємства “Львівводоканал“ та директор Львівського комунального підприємства “Рембуд“.
4.1.2. Щорічного подання до проекту міського бюджету м. Львова пропозицій щодо компенсації вартості за надані Львівським міським комунальним підприємством “Львівводоканал“ та Львівським комунальним підприємством “Рембуд“ послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки водозаборів, є директор департаменту житлового господарства та інфраструктури.
5. Очікувані результати

5.1. Надання послуг з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки водозаборів.
5.2. Забезпечення умов надійного видобутку води на водозаборах, розміщених на території Львівської області.
6. Фінансування Програми

6.1. Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, передбачених на відповідний бюджетний період“.Секретар ради А. Забарило

Віза:

Начальник управління інженерного
господарства О. Одинець
Дата оприлюднення: 04/04/2018