УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА11-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 2589


від 11/16/2017
Про затвердження Програми підтримки соціальної сфери та інфраструктури територіальної громади села Рясне-Руське на 2018-2020 рокиВідповідно до ст. ст. 89, 91 Бюджетного кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та прийнятих ухвал міської ради щодо міських бюджетів м. Львова на відповідні періоди, з метою підтримки та сприяння розвитку територіальної громади села Рясне-Руське, реалізації соціальних, культурних та інфраструктурних проектів у громадах міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму підтримки соціальної сфери та інфраструктури територіальної громади села Рясне-Руське (додається).
2. Виконавчим органам міської ради забезпечити виконання заходів щодо реалізації Програми підтримки соціальної сфери та інфраструктури територіальної громади села Рясне-Руське на 2018-2020 роки.
Відповідальні: керівники виконавчих
органів міської ради.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію законності, депутатської діяльності та свободи слова.
Міський голова А. Садовий
Додаток
Затверджено
ухвалою міської ради
від___________№____

ПРОГРАМА
підтримки соціальної сфери та інфраструктури територіальної громади
села Рясне-Руське на 2018-2020 роки
1. Вступ

1.1. Рясне-Руське - село в Україні, яке розташоване в Яворівському районі, Львівської області, за 45 км на північний захід від райцентру, при шляху Львів-Яворів. До найближчої залізничної станції Рясне-Руське, на залізничній лінії Львів-Яворів, відстань становить 0,5 км.
Перша письмова згадка про Рясне зустрічається в привілеї короля Владислава Ягайла, датованим 1430 роком. Цим документом дозволялося в різних маєтностях львівського римо-католицького архієпископства, серед яких згадувалося і Рясне, перевести судочинство з руського та польського права на магдебурзьке.
Село є центром Рясне-Руської сільської ради, до котрої входять села Рясне-Руське, Підрясне. Чисельність населення становить 1819 осіб.
Село межує із селами: на півночі – з Кожичами, на сході – з Рясною-Польською, на півдні – з Рудним, на заході – з Вороцівим, а на північному заході – з Підрясною (частиною Карачинова). Через південно-західну частину села протікає один з рукавів Білогорського потоку. Сільська забудова знаходиться на півночі села. Через північну частину села проходить шлях Львів-Янів.
2. Загальні положення

2.1. Львівська міська рада відповідно до Бюджетного кодексу України та Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" здійснює з міського бюджету м. Львова видатки на створення дошкільного навчального закладу на основі безвідплатної фінансової допомоги у селі Рясне-Руське.
3. Аналіз стану та основних проблем громад

3.1. Село Рясне-Руське:
3.1.1. Потреба створення дошкільного навчального закладу з достатньою кількістю місць у закладі для забезпечення потреб села Рясне-Руське у дошкільній освіті. З наявністю відповідної кількості груп, у тому числі спеціалізованих (логопедична, санаторна та група затримки психічного розвитку).

4. Мета та завдання Програми

4.1. Метою Програми є соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади села Рясне-Руське.
4.2. Завданнями Програми є реалізація заходів забезпечення соціального захисту та безпеки жителів, підтримки соціальних та культурних проектів у селі, розвиток громади.
5. Очікувані результати виконання Програми

5.1. Виконання Програми дасть змогу задовільнити потребу села Рясне-Руське дошкільним навчальним закладом для задоволення соціальних потреб.
6. Джерела та обсяг фінансування Програми

6.1. Фінансове забезпечення виконання Програми здійснюється за рахунок міського бюджету м. Львова, коштів бюджетів інших рівнів, інших джерел фінансування, не заборонених законодавством України.
6.2. Загальний обсяг фінансування Програми за рахунок міського бюджету м. Львова складає 20 млн. грн.
7. Контроль за виконанням Програми

7.1. Контроль за виконанням Програми здійснює постійна комісія фінансів та планування бюджету та відповідні профільні постійні комісії міської ради.
Секретар ради А. Забарило

Віза:

Директор юридичного
департаменту Г. Пайонкевич
Дата оприлюднення: 11/22/2017