УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА13-та сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 1101


від 06/07/2001
Про користування земельною ділянкою Відкритим акціонерним товариством "Галнафтогаз" на вул. Мельника,21 у м. ЛьвовіРозглянувши клопотання Відкритого акціонерного товариства "Галнафтогаз", технічну документацію на земельну ділянку (№1486), висновки постійної комісії землекористування, будівництва і архітектури від 16.05.2001р. (протокол №129) та керуючись ст.144 Конституції України, пп.34, п.1, ст.26 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; ст.4, ч.3 ст.7, ст.8, п.1 ст.10, ч.2 ст.19 Земельного Кодексу України; ч.2 ст.5 Закону України «Про оренду землі», ухвалою Львівської міської ради від 30.03.2000р. №558 «Про критерії та економічні умови закріплення і надання земельних ділянок в постійне та тимчасове користування, в тому числі на умовах оренди», Львівська міська рада ухвалила:
1. Відповідно до погодженої технічної документації (реєстраційний №1486), залишити у тимчасовому короткостроковому користуванні на умовах оренди терміном на 3 роки з правом викупу Відкритому акціонерному товариству "Галнафтогаз" земельну ділянку площею 5443 кв.м (в тому числі в межах червоних ліній земельну ділянку площею 243 кв.м) на вул. Мельника,21 у м.Львові для обслуговування будівлі.
2. Відкритому акціонерному товариству "Галнафтогаз":
2.1. укласти з Львівською міською радою договір на право тимчасового короткострокового користування на умовах оренди терміном на 3 роки та зареєструвати у Львівському міському управлінні земельних ресурсів;
2.2. встановити пам'ятний хрест на суміжній ділянці (напроти ділянки на вул. Єфремова, 49)
3. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту, обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
4. Включити земельну ділянку площею 5200 кв.м. на вул. Мельника, 21 в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які планується продати у власність в 2001р.
5. Виконавчому комітету затвердити:
- технічну документацію та технічний паспорт на земельну ділянку, яка підлягає продажу;
- ціни продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення та продати дану земельну ділянку.
6. Львівському міському управлінню земельних ресурсів внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію.
7. Контроль за виконанням даної ухвали покласти на заступника міського голови з питань економічного розвитку.Секретар ради В.Білоус