УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА15-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 3875


від 09/20/2018
Про підтримку електронної петиції “Провести реконструкцію Палацу спорту “Україна“ на вул. Мельника, 18“Відповідно до ст. 231 Закону України Про звернення громадян, ухвали міської ради від 26.12.2016 № 1371 Про затвердження тимчасового порядку подання та розгляду електронних петицій міська рада ухвалила:
1. Підтримати електронну петиціюПровести реконструкцію Палацу спорту Україна на вул. Мельника, 18“ згідно з додатком.
2. Виконавчому органу міської ради, визначеному Львівським міським головою, до наступного пленарного засідання підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених електронною петицією.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.
Міський голова А. Садовий

Додаток
до ухвали міської ради
від___________№____

ПЕТИЦІЯ
Провести реконструкцію Палацу спорту Україна на вул. Мельника, 18

Назва петиції: Провести реконструкцію Палацу спорту Україна на вул. Мельника, 18
Автор петиції: Кузьмічов Олексій Юрійович
Джерело: Єдина система місцевих петицій e-dem.in.ua
Дата початку збору підписів: 23.05.2018
Дата набрання 500 голосів на підтримку петиції: 10.06.2018
Текст петиції

Ми, мешканці Львова, представники громадськості та професійного тенісу просимо Вас підтримати проект реконструкції Палацу спорту "Україна", що на вул. Мельника, 18 за умови збереження та оновлення тренувальної бази для розвитку спорту.
На нашу думку, запропонований ТзОВ "Палац спорту Україна" проект, який передбачає спорудження 6 сучасних критих кортів, має здійснюватися виключно за супроводу фахівців Федерації тенісу України аби спортсмени отримали майданчик для тренувань у зимовий період та проведення статусних змагань. Відтак, оновлені криті корти мають відповідати усім міжнародним стандартам. Також, спортивний комплекс має стати доступним для дітей та спортсменів з соціально вразливих категорій населення. Вимогу просимо підтвердити відповідним меморандумом між ТзОВ "Палац спорту Україна", Львівською міською радою, Федерацією тенісу України.
Відзначимо, що сьогодні у Львові фактично відсутня навчальна база для тренувань саме у зимовий період. Водночас, будівля та корти на Мельника, 18 перебувають у критичному стані. Спортсмени, більшість з яких - діти тренуються у неприпустимих умовах. Вихованці тенісних шкіл Львова - майбутні Чемпіони, заслуговують на краще!
Секретар ради А. Забарило

Віза:

Начальник управління
“Секретаріат ради“ Ю. Лукашевський

Дата оприлюднення: 10/03/2018