УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА25-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 6464


від 04/28/2020
Про заходи підтримки суб’єктів підприємницької діяльності на період дії карантину
Первинна редакція:

документ.doc


Зміни
згідно з ухвалою 6490-2020
згідно з ухвалою 121-2021

документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 28.04.2020 № 6464 “Про заходи п■ Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 28.04.2020 № 6464 "Про заходи пі'
Втратив чинність
пункт 1.4 згідно з ухвалою 6490-2020
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 28.04.2020 № 6464 “Про заходи п■

  Остаточна редакція:
  Відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст. ст. 5, 30 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб“, керуючись Податковим кодексом України, беручи до уваги Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)“ (у частині наданих пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та плати за землю, які надходять до міського бюджету м. Львова), постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2“, на виконання ухвали міської ради від 17.03.2020 № 6462 “Про підготовку заходів підтримки суб’єктів підприємницької діяльності на період дії карантину, спрямованого на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19“, за ініціативою та відповідно до пропозицій голів депутатських фракцій і депутатів міської ради, з метою пом’якшення наслідків від призупинення діяльності та попередження негативного впливу на суб’єктів підприємницької діяльності в умовах обмежуючих заходів, необхідних для убезпечення мешканців від поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, поширення альтернативних видів комунікації та діджиталізації процесів у підприємницькій діяльності міська рада ухвалила:
  1. Встановити, що на період з 17.03.2020 і до завершення карантину, передбаченого відповідними постановами Кабінету Міністрів України, рішеннями Львівської міської ради та її виконавчих органів, на території м. Львова:
  1.1. Не нараховується та не сплачується орендна плата за користування нежитловими приміщеннями, цілісними майновими комплексами, які належать до власності територіальної громади м. Львова, за винятком:
  1.1.1. Орендарів, яким попередньо нараховувалась пільгова орендна плата у розмірі 1 грн. на рік та/або 1 грн. за квадратний метр на рік.
  1.1.2. Орендарів, у договорах яких визначене цільове призначення як “аптека“ (крім аптек, які призупинили здійснювати господарську діяльність на території міських закладів охорони здоров’я).
  1.1.3. Орендарів, у договорах яких визначене цільове призначення як “продовольчі магазини“; “продовольчі магазини, крім товарів підакцизної групи“; “магазини продовольчих та непродовольчих товарів“; “магазини алкогольних та тютюнових виробів“.
  1.1.4. Орендарів, у договорах яких визначене цільове призначення як “банк“, для яких встановлюється коефіцієнт 0,5.
  1.2. Не нараховується та не сплачується орендна плата за користування окремими конструктивними елементами благоустрою за об’єкти, які використовуються суб’єктами підприємницької діяльності, крім договорів, укладених для встановлення активних телекомунікаційних розподільчих шаф “Укртелеком“.
  1.3. Звільняються розповсюджувачі реклами від плати за тимчасове користування місцями, які перебувають у комунальній власності, для розміщення реклами за умови подання до департаменту економічного розвитку, комунального підприємства “Адміністративно-технічне управління“ чи іншого уповноваженого комунального підприємства – балансоутримувача місць для розміщення реклами письмового звернення та фотофіксації – підтвердження відсутності розміщення реклами на відповідних площинах.
  Пункт 1.4 втратив чинність згідно з ухвалою міської ради від 24.07.20206490

  1-1. Встановити, що на період з 17.03.2020 до 31.12.2020 припиняється стягнення туристичного збору у закладах тимчасового розміщення (ночівлі) на території м. Львова.
  2. Звернутись:
  2.1. До власників об’єктів нерухомості, у яких здійснюють діяльність суб’єкти підприємництва, щодо розгляду можливості зниження ставок та відтермінування сплати орендної плати за нежитлові приміщення для орендарів, які безпосередньо здійснюють підприємницьку діяльність.
  2.2. До органів Державної податкової служби України у Львівській області щодо забезпечення всебічного сприяння у відтермінуванні сплати податкових платежів, передбачених при здійсненні підприємницької діяльності суб’єктами підприємницької діяльності на період з 17.03.2020 і до завершення карантину.
  3. Управлінню транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури забезпечити укладення договорів про надання послуг з перевезення працівників промислових підприємств, які здійснюють виробництво промислової продукції на території м. Львова та продовжують функціонування у період карантину.
  Відповідальний: начальник управління
  транспорту департаменту житлового
  господарства та інфраструктури.
  4. Департаменту економічного розвитку:
  4.1. На звернення замовників/забудовників проводити відтермінування сплати пайових внесків у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на період з 17.03.2020 і до завершення карантину, передбаченого відповідними рішеннями Львівської міської ради та її виконавчих органів.
  4.2. Забезпечити функціонування гарячої лінії для оперативної комунікації з суб’єктами підприємницької діяльності та проведення консультування суб’єктів підприємницької діяльності щодо можливостей перепрофілювання діяльності у період карантину.
  Відповідальний: директор департаменту
  економічного розвитку.
  5. Департаменту розвитку спільно з департаментом економічного розвитку:
  5.1. Забезпечити створення платформи для поширення альтернативних видів комунікації між суб’єктами підприємницької діяльності та споживачами, зокрема інформування про:
  5.1.1. Продукцію львівських товаровиробників.
  5.1.2. Пропозицію товарів та послуг львівських підприємців у розрізі товарів та районів міста.
  5.1.3. Послуги Бізнес для бізнесу“.
  5.1.4. Онлайн-платформи для замовлення та купівлі продукції.
  5.2. Провести хакатон з метою пошуку рішень та розробок для сфери медичного забезпечення, засобів індивідуального захисту (у першу чергу медичного персоналу), які можуть допомогти у боротьбі з гострою респіраторною хворобою COVID-19.
  Відповідальні: директор департаменту розвитку, директор департаменту економічного розвитку.
  6. Управлінню туризму департаменту розвитку спільно з Львівським комунальним підприємством “Львівське конференц-бюро“ після завершення карантинних заходів:
  6.1. Розробити маркетингові кампанії підтримки та популяризації внутрішнього туризму в Україні.
  6.2. Підготувати у взаємодії з представниками туристичної галузі антикризову стратегію розвитку індустрії гостинності у м. Львові.
  Відповідальні: начальник управління
  туризму департаменту розвитку,
  директор ЛКП “Львівське конференц-
  бюро“.
  7. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з фінансово-економічних питань.
  Міський голова А. Садовий

  Дата оприлюднення: 05/08/2020