УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА23-тя сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 6319


від 02/20/2020
Про затвердження Програми з надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів з метою популяризації олімпійських видів спортуЗ метою створення сприятливих передумов для розвитку олімпійських видів спорту, промоції м. Львова і формування позитивного іміджу України загалом, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму з надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів з метою популяризації олімпійських видів спорту (додається).
2. Управлінню спорту департаменту гуманітарної політики, громадській організації “Відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області забезпечити реалізацію Програми з надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів з метою популяризації олімпійських видів спорту.
Відповідальні: начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики, голова громадської організації “Відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області“.
3. Вважати ухвалу міської ради від 20.12.2018 № 4421 “Про затвердження Програми з надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів з метою популяризації олімпійських видів спорту на 2019-2020 роки“ такою, що втратила чинність.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.
Міський голова А. Садовий


Додаток.docx
Дата оприлюднення: 02/21/2020