УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА13-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 3405


від 05/17/2018
Про затвердження Програми розвитку баскетболу у закладах загальної середньої освіти м. Львова на 2018-2020 рокиЗ метою створення сприятливих умов для розвитку та популяризації спорту, залучення дітей шкільного віку до регулярних занять з баскетболу та участі їх у спортивно-масових заходах, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про фізичну культуру і спорт“, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму розвитку баскетболу у закладах загальної середньої освіти м. Львова на 2018-2020 роки (додається).
2. Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики, управлінню молоді та спорту департаменту гуманітарної політики, громадській організації “Львівська міська федерація баскетболу“ забезпечити реалізацію Програми розвитку баскетболу у закладах загальної середньої освіти м. Львова на 2018-2020 роки.
Відповідальні: начальник управління
освіти департаменту гуманітарної
політики, начальник управління молоді
та спорту департаменту гуманітарної
політики, керівник громадської
організації “Львівська міська федерація
баскетболу“.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.
Міський голова А. Садовий
Додаток
Затверджено
ухвалою міської ради
від___________№____

ПРОГРАМА
розвитку баскетболу у закладах загальної середньої освіти

м. Львова на 2018-2020 роки
1. Загальні положення

1.1. Програма розвитку баскетболу у закладах загальної середньої освіти на 2018-2020 роки (надалі – Програма) охоплює дітей 4-5-х класів закладів загальної середньої освіти м. Львова для проведення уроку з фізичної культури з елементами баскетболу, а також інших класів цих закладів для проведення шкільних змагань з баскетболу.
1.2. Відповідальними виконавцями Програми є управління освіти департаменту гуманітарної політики, управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики та громадська організація “Львівська міська федерація баскетболу“.
2. Мета і завдання Програми
2.1. Метою Програми є розвиток та популяризація фізичної культури та спорту у м. Львові, популяризація і залучення дітей шкільного віку до занять з баскетболу.
2.2. Завданням Програми є залучення дітей шкільного віку до гри у баскетбол через проведення уроків фізкультури з елементами баскетболу.
3. Основні заходи з реалізації Програми

3.1. Проведення одного уроку з фізичної культури на тиждень з елементами баскетболу для учнів 4-5-х класів в не менше як п’яти закладах загальної середньої освіти кожного району м. Львова та придбання спортивного інвентарю для цих закладів.
Відповідальні: управління освіти
департаменту гуманітарної політики.
3.2. Залучення тренерів з баскетболу громадської організації “Львівська міська федерація баскетболу“ для проведення методико-навчальної роботи з вчителями фізичної культури закладів загальної середньої освіти.
У разі необхідності за рішенням виконавчого комітету міської ради передбачати в штатах окремих закладів загальної середньої освіти 0,5 ставки керівника гуртка (спортивної секції) для проведення занять з баскетболу.
Відповідальні: управління освіти
департаменту гуманітарної політики,
громадська організація “Львівська
міська федерація баскетболу“.
3.3. Розроблення за погодженням з управлінням освіти департаменту гуманітарної політики департаменту гуманітарної політики навчальної програми з баскетболу.
Термін: до 01.09.2018.
Відповідальні: громадська організація
“Львівська міська федерація
баскетболу“, управління освіти
департаменту гуманітарної політики.
3.4. Організація та проведення відкритих районних та міських змагань з баскетболу у м. Львові серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти у трьох вікових категоріях:
- вікова категорія 9-10 років, юнаки та дівчата;
- вікова категорія 11-12 років, юнаки та дівчата (за наявності не менше 4 команд);
- вікова категорія 13-14 років, юнаки та дівчата (за наявності не менше 4 команд).
Термін: щорічно.
Відповідальні: громадська організація
“Львівська міська федерація
баскетболу“, управління освіти
департаменту гуманітарної політики.
3.5. Організація та проведення відкритої першості м. Львова з баскетболу серед збірних команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти.
Відповідальні: громадська організація
“Львівська міська федерація
баскетболу“, управління освіти
департаменту гуманітарної політики.
3.6. Забезпечення надання шкільної інфраструктури (у тому числі шкільних спортивних майданчиків, спортивних залів, гардеробів, вбиралень та технічних приміщень) для навчально-тренувальної роботи та змагань з баскетболу.
Відповідальні: управління освіти
департаменту гуманітарної політики.
3.7. Розробка інформаційних матеріалів щодо проведення уроків фізичної культури з елементами баскетболу на базі закладів загальної середньої освіти м. Львова та розповсюдження їх серед учнів та батьків.
Відповідальні: управління освіти
департаменту гуманітарної політики,
громадська організація “Львівська
міська федерація баскетболу“.
4. Фінансове забезпечення виконання Програми

4.1. Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м. Львова.
4.2. Розподіл коштів здійснюється згідно із такими статтями витрат:
4.2.1. Щорічно видатки управління освіти департаменту гуманітарної політики на проведення відкритих районних та міських змагань з баскетболу серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти у сумі 120 000,00 грн., у тому числі:
4.2.1.1. На проведення відкритих районних та міських змагань з баскетболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освітиу сумі 80 000,00 грн.
4.2.1.2. На проведення відкритої першості м. Львова з баскетболу серед збірних команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освітиу сумі 40 000,00 грн.
4.2.2. Щорічно видатки громадській організації “Львівська міська федерація баскетболу“ на розроблення та виготовлення інформаційних матеріалів (у тому числі афіш, буклетів, прапорів, відеосюжетів) щодо проведення уроків фізичної культури з елементами баскетболу на базі закладів загальної середньої освіти м. Львова у сумі 15 000,00 грн.
4.2.3. Видатки управління освіти департаменту гуманітарної політики на закупівлю спортивного інвентарю згідно з переліком, наведеним у таблиці 1, з метою використання на уроках фізичної культури з елементами баскетболу на базі закладів загальної середньої освіти м. Львова у сумі 331 500,0 грн.

Таблиця 1
ПЕРЕЛІК
спортивного інвентарю
№ з/п
Найменування
Вартість
грн./ шт.
Кількість, шт.
Сума, грн.
1.
М’ячі баскетбольні
1000,0
300
300 000,0
2.
Маніжки
100,0
150
15 000,0
3.
Свисток тренерський
50,0
30
1500,0
4.
Сітки для мячів
100,0
30
3000,0
5.
Сітки для кошиків
100,0
60
6000,0
6.
Скакалки
100,0
60
6000,0
Всього:
331 500,0
Секретар ради
А. Забарило

Віза:
Депутат міської ради Р. Іванців
Дата оприлюднення: 05/30/2018