УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА10-та сесія 5-го скликання

УХВАЛА № 2122


від 09/25/2008
Про користування прокуратурою Львівської області земельною ділянкою на вул.П.Куліша, 36Розглянувши звернення прокуратури Львівської області від 29.08.2008 № 1.7-7438, технічну документацію на землекористування, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст.ст.12, 92 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Надати прокуратурі Львівської області земельну ділянку площею 0,06 га на вул.П.Куліша, 36 у постійне користування для обслуговування будівель за рахунок земель житлової та громадської забудови.
2. Прокуратурі Львівської області у місячний термін зареєструвати у встановленому порядку Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою.
3. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
4. Департаменту містобудування внести відповідні зміни у земельно-кадастрові дані.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А.Садовий