УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА21-ша сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 4657


від 05/21/2015
Про затвердження містобудівної документації “План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 4, 5. Залізничний та Шевченківський райони“Розглянувши містобудівну документацію “План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 4, 5. Залізничний та Шевченківський райони“, розроблену державним підприємством Державний інститут проектування міст “Містопроект“, на виконання Законів України “Про основи містобудування“, “Про регулювання містобудівної діяльності“, ст. 25, п. 42 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, керуючись Державними будівельними нормами України ДБН 360-92* “Містобудування, планування і забудова міських і сільських поселень“, ДСТУ-Н Б Б.1.1-12:2011 “Настанова про склад та зміст плану зонування території (зонінг)“, прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 15.12.2011 № 345, беручи до уваги ухвали міської ради від 30.09.2010 № 3924 “Про затвердження містобудівної документації “Корегування генерального плану м. Львова“ ІІ-стадія. Генеральний план“, враховуючи матеріали розгляду пропозицій поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення плану зонування Залізничного району м. Львова від 12.03.2015 та плану зонування Шевченківського району м. Львова від 12.03.2015, протоколи презентації та громадського обговорення плану зонування Залізничного району м. Львова від 05.12.2014 і презентації та громадського обговорення розроблення плану зонування Шевченківського району м. Львова від 10.12.2014, міська рада ухвалила:
1. Затвердити містобудівну документацію “План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 4, 5. Залізничний та Шевченківський райони“.
2. Департаменту містобудування:
2.1. Забезпечити доступність матеріалів містобудівної документації “План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 4, 5. Залізничний та Шевченківський райони“ через їх розміщення на офіційному сайті міської ради, крім частини, що належить до службового користування з обмеженим доступом відповідно до законодавства України.
2.2. У межах коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова, забезпечити розроблення плану зонування території інших адміністративних районів м. Львова для подальшого затвердження у встановленому порядку після проведення громадських слухань.
2.3. Здійснювати надання вихідних даних на проектування об’єктів містобудування, відведення нових земельних ділянок та зміну цільового призначення раніше відведених земельних ділянок відповідно до прийнятих рішень містобудівної документації “План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 4, 5. Залізничний та Шевченківський райони“ та іншої затвердженої містобудівної документації.
Відповідальний: директор департаменту
містобудування.
3. Враховуючи висновки постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища (витяг з протоколу від 19.05.2015 № 151) та постійної комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою (витяг з протоколу від 23.04.2015) щодо розгляду містобудівної документації “План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 4, 5. Залізничний та Шевченківський райони“, надати дозвіл на розроблення внесення змін до детального плану території житлового району “Збоїща“ в районі вул. І. Миколайчука, забезпечивши розроблення містобудівної документації відповідно до вимог ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території“.
4. Визначити:
4.1. Замовником розроблення внесення змін до детального плану території житлового району “Збоїща“управління архітектури департаменту містобудування із залученням фінансових джерел організацій, зацікавлених у розробленні містобудівної документації.
4.2. Відповідальними за розроблення та фінансування внесення змін до детального плану території житлового району “Збоїща“ приватне підприємство “Юридична компаніяЕгіда-Львів“.
5. Контроль за виконанням ухвали і реалізацію містобудівної документації “План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 4, 5. Залізничний та Шевченківський райони“ покласти на першого заступника міського голови та профільні постійні комісії.
Міський голова А. Садовий