УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА22-га сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 6134


від 12/26/2019
Про розроблення детального плану території, обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т. ШевченкаРозглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Ательєр“ № 19-10/13 від 02.10.2019 (зареєстроване у Львівській міській раді 02.10.2019 за № 2-30455-24), керуючись ст. ст. 8, 19, п. 3 ст. 10 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“, ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2011 № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні“, міська рада ухвалила:
1. Дозволити розроблення детального плану території, обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т. Шевченка, відповідно до державних будівельних та інших норм, стандартів і правил, генерального плану м. Львова та положень затвердженої містобудівної документації (схема додається).
2. Визначити:
2.1. Замовником розроблення детального плану території – управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування з залученням фінансових джерел організацій, зацікавлених у розробленні містобудівної документації.
2.2. Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території – товариство з обмеженою відповідальністю “Ательєр“.
3. Товариству з обмеженою відповідальністю “Ательєр“:
3.1. Укласти відповідний договір з сертифікованою проектною організацією на розроблення детального плану території відповідно до законодавства України.
3.2. Забезпечити розроблення містобудівної документації:
3.2.1. Відповідно до вимог ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території“.
3.2.2. Разом з розробленням планувальної структури забудови території, плану червоних ліній вулично-дорожньої мережі; з визначенням містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок у комплексі з оточуючою забудовою на суміжних територіях; з пропозиціями з інженерного забезпечення та захисту території; з необхідними заходами щодо дотримання природоохоронних, санітарно-гігієнічних, протипожежних нормативів та вимог з ліквідації аварійних ситуацій.
3.2.3. З врахуванням інтересів власників нерухомості та дійсних землекористувачів у межах визначеної території.
3.2.4. З додатком на електронному носії, виконаним ліцензованою геодезичною організацією у цифровому вигляді з прив’язкою до місцевої системи координат контурів проектованих об’єктів, вулиць, проїздів та роздруківкою їх координат.
3.3. Сприяти в організації проведення громадських слухань містобудівної документації відповідно до вимог ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“.
4. Управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування:
4.1. Надати визначеному у встановленому порядку розробнику містобудівної документації вихідні дані на розроблення детального плану території.
4.2. Скласти і затвердити завдання на проектування за погодженням із розробником.
4.3. Забезпечити здійснення стратегічної екологічної оцінки детального плану території.
4.4. Після розроблення детального плану території, обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т. Шевченка для врахування громадських інтересів звернутись з заявою до управління “Секретаріат ради“ про проведення громадських слухань.
Відповідальний: начальник управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування.
5. Управлінню “Секретаріат ради“ забезпечити у встановленому порядку проведення громадських слухань містобудівної документації з врахуванням пп. 3, 4, 5 п. 3 ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“.
Відповідальний: начальник управління “Секретаріат ради“.
6. Управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування подати міській раді на затвердження детальний план території, обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т. Шевченка з врахуванням здійснених погоджень та результатів громадського обговорення.
Відповідальний: начальник управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування.
7. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з містобудування.Міський голова А. Садовий

Додаток.docx

Дата оприлюднення: 01/02/2020