УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА2-га сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 46


від 02/04/2021
Про затвердження Програми соціального захисту дітей, які хворіють на рідкісні (орфанні) захворювання
Первинна редакція:

документ.docдокумент.doc Додаток.docxДодаток.docx


Зміни
згідно з ухвалою 1087-2021
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.02.2021 № 46 "Про затвердже■
Остаточна редакція:
Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Порядком забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 160, з метою соціального захисту дітей, які хворіють на рідкісні орфанні захворювання в частині забезпечення відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання відповідно до медичних показань, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму соціального захисту дітей, які хворіють на рідкісні (орфанні) захворювання.
2. Управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики, департаменту фінансової політики передбачати у бюджеті Львівської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період кошти, необхідні на виконання цієї ухвали.
Відповідальні: начальник управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики, директор департаменту фінансової політики.
3. Проводити видатки щодо реалізації Програми соціального захисту дітей, які хворіють на рідкісні (орфанні) захворювання, у межах коштів, передбачених у бюджеті Львівської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.
Міський голова А. СадовийДодаток.docxДодаток.docx
Дата оприлюднення: 02/11/2021