УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА12-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 3162


від 03/22/2018

Про безкоштовний проїзд учнів м. Львова на автобусних маршрутах загального користування та електротранспортіВтратив чинність
згідно з ухвалою 3289-2018
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільн'

  З метою забезпечення соціального захисту малозабезпечених та соціально незахищених верств населення, керуючись ст. ст. 30, 59 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, Законом України Про автомобільний транспорт, постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, міська рада ухвалила:
  1. Встановити безкоштовний проїзд учнів на автобусних маршрутах загального користування та електротранспорті м. Львова щоденно з 7:00 до 20:00 год., за винятком вихідних, святкових днів і канікул, який діє за наявності учнівського квитка.
  2. Перевізникам, які надають послуги з перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Львова, забезпечити безкоштовне перевезення учнів загальноосвітніх шкіл та учнів навчальних закладів, підпорядкованих Львівській обласній раді у м. Львові.
  3. Львівському комунальному підприємству Львівелектротранс забезпечити безкоштовний проїзд учнів у електротранспорті без обмежень при наявності учнівського квитка.
  Відповідальний: директор Львівського комунального підприємства Львівелектротранс“.
  4. Управлінню транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури внести необхідні зміни у діючі договори на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Львова.
  Відповідальний: начальник управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури.
  5. Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики забезпечити вчасне виготовлення, продовження та видачу учнівських квитків.
  Відповідальний: начальник управління освіти департаменту гуманітарної політики.
  6. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.

  Міський голова А. Садовий

  Дата оприлюднення: 04/04/2018