УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА1-ша сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 11


від 12/29/2020
Про затвердження Програми безоплатного харчування дітей та учнів у закладах освіти Львівської міської територіальної громади на 2021 рікЗ метою посилення соціального захисту дітей та учнів у закладах освіти м. Львова, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про охорону дитинства“, “Про освіту“ “Про дошкільну освіту“, “Про повну загальну середню освіту“, відповідно до Бюджетного кодексу України міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму безоплатного харчування дітей та учнів у закладах освіти Львівської міської територіальної громади на 2021 рік (додається).
2. Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики забезпечити реалізацію Програми безоплатного харчування дітей та учнів у закладах освіти Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.
Відповідальний: начальник управління
освіти департаменту гуманітарної
політики.
3. Реалізацію Програми проводити у межах видатків, передбачених у бюджеті Львівської міської територіальної громади на 2021 рік на галузь “Освіта“.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.
Міський голова А. Садовий


Додаток
Затверджено
ухвалою міської ради
від___________№____


ПРОГРАМА
безоплатного харчування дітей та учнів у закладах освіти Львівської міської територіальної громади на 2021 рік
1. Мета і завдання

1.1. Метою Програми безоплатного харчування дітей та учнів у закладах освіти Львівської міської територіальної громади на 2021 рік (надалі – Програма) є створення умов для здорового розвитку дитини, підвищення рівня соціального захисту, забезпечення раціональним харчуванням.
1.2. Завданням Програми є фінансова підтримка та соціальний захист дітей та учнів закладів освіти Львівської міської територіальної громади через забезпечення їх безоплатним одноразовим харчуванням у закладах загальної середньої освіти та надання безкоштовного харчування у закладах дошкільної освіти Львівської міської територіальної громади.
2. Загальні положення

2.1. Програма поширюється на:
2.1.1. Учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади.
2.1.2. Дітей із багатодітних сімей та дітей працівників закладів охорони здоров'я, померлих внаслідок коронавірусної хвороби (COVID-19), які виховуються у закладах дошкільної освіти Львівської міської територіальної громади.
2.1.3. Дітей із багатодітних сімей та дітей працівників закладів охорони здоров'я, померлих внаслідок коронавірусної хвороби (COVID-19), які навчаються у закладах загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади.
3. Очікувані результати

3.1. Створення умов, що сприяють зміцненню здоров’я вихованців та школярів, їх гармонійному розвитку.
3.2. Дотримання умов правильного та здорового харчування.
3.3. Поліпшення фінансового становища багатодітних родин.
3.4. Надання додаткових гарантій соціального захисту багатодітним сім’ям.

4. Фінансування видатків, пов’язаних з безоплатним харчуванням
дітей та учнів у закладах освіти м. Львова

4.1. Безоплатне харчування дітей та учнів у закладах освіти Львівської міської територіальної громади здійснюється за рахунок видатків загального фонду бюджету Львівської міської територіальної громади, передбачених за КПКВКМБ 0611010 “Надання дошкільної освіти“ та КПКВКМБ 0611021 “Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти“.
Секретар ради М. Лопачак


Віза:

Начальник управління
освіти З. Довганик
Дата оприлюднення: 01/05/2021