УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА18-та сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 4250


від 12/25/2014
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. ЛьвоваРозглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель м. Львова, виконану Державним підприємством “Український державний науково-дослідний інститут проектування міст “Діпромісто“ імені Ю. М. Білоконя“, відповідно до вимог Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України “Про оцінку земель“, Закону України “Про оренду землі“, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.1995 № 213 “Про Методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів“, Порядку нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затвердженого спільним наказом Державного комітету України по земельних ресурсах, Міністерства аграрної політики України, Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Української академії аграрних наук від 27.01.2006 № 18/15/21/11, міська рада ухвалила:
1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель м. Львова, яка містить:
1.1. Економіко-планувальне зонування території міста у 244 економіко-планувальних зонах.
1.2. Середню (базову) вартість 1 кв. м земель міста станом на 01.01.2014 у розмірі 423,10 грн.
1.3. Результати пофакторної оцінки при визначенні комплексного індексу цінності території (додаток 1).
1.4. Визначення зонального коефіцієнту Км2 та грошової оцінки 1 кв. м землі у межах економіко-планувальних зон (додаток 2).
1.5. Грошову оцінку земель різного функціонального призначення у розрізі економіко-планувальних зон (додаток 3).
1.6. Опис меж економіко-планувальних зон (додаток 4).
1.7. Грошову оцінку 1 га земель сільськогосподарського призначення у межах міста по агровиробничих групах (додаток 5).
2. Встановити, що:
2.1. Визначення кожного з локальних факторів для окремої земельної ділянки проводиться на основі схем зон впливу локальних факторів оцінки.
2.2. Нормативна грошова оцінка земель м. Львова, затверджена пунктом 1 цієї ухвали, вводиться у дію з 01.01.2015.
2.3. Розгляд спірних питань, пов’язаних зі сплатою орендної плати та земельного податку, здійснює комісія з питань визначення та погашення боргу перед бюджетом з плати за землю у м. Львові, утворена відповідно до рішення виконавчого комітету від 13.04.2007 № 198 (зі змінами).
3. Вважати ухвалу міської ради від 18.06.2009 № 2712 “Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Львова“ такою, що втратила чинність з 01.01.2015.
4. Управлінню природних ресурсів та регулювання земельних відносин департаменту містобудування передати у встановленому порядку відділу Держземагентства у м. Львів Львівської області технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель м. Львова.
Відповідальний: начальник
управлінню природних ресурсів
та регулювання земельних відносин
департаменту містобудування.
5. Державному підприємству “Український державний науково-дослідний інститут проектування міст “Діпромісто“ імені Ю. М. Білоконя“ забезпечити встановлення відділу Держземагентства у м. Львів Львівської області та управлінню природних ресурсів та регулювання земельних відносин департаменту містобудування програмно-методичного комплексу для нормативної грошової оцінки земель м. Львова.
6. Відділу Держземагентства у м. Львів Львівської області забезпечити видачу витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.
7. Власникам, користувачам та орендарям земельних ділянок отримати у встановленому порядку витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цією ухвалою, та забезпечити надання уточнюючих декларацій (розрахунків) зі сплати за землю у територіальний орган Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.
8. Платникам земельного податку і орендної плати за землю при поданні податкових декларацій з плати за землю застосовувати, починаючи з 01.01.2015, нормативну грошову оцінку земель м. Львова, затверджену цією ухвалою.
9. Орендарям земельних ділянок у м. Львові внести зміни до договорів оренди землі у частині розрахунку орендної плати за землю.
10. Територіальним органам Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області здійснювати контроль за внесенням змін до податкових декларацій з плати за землю платниками земельного податку і орендної плати на підставі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цією ухвалою.
11. Департаменту “Адміністрація міського голови“ оприлюднити цю ухвалу у засобах масової інформації.
Відповідальний: директор департаменту
“Адміністрація міського голови“.
12. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.

Міський голова А. Садовий


За наведену нижче інформацію відповідальність несе управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин департаменту містобудування (начальник відділу укладання договорів оренди та сервітутного землекористування І. Боброва, тел.297-57-01)

додатки 1-5.DOC