УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА8-ма сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 2044


від 06/08/2017
Про затвердження Комплексної програми підтримки підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській областіВідповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, з метою створення механізму підтримки підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Комплексну програму підтримки підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області (додається).
2. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з фінансово-економічних питань.Міський голова А. Садовий
Додаток
Затверджено
ухвалою міської ради
від___________№____

КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА
підтримки підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області


1. Вступ
Комплексна програма підтримки підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області (надалі Програма) - це комплекс заходів, що здійснюються на місцевому рівні з метою сприяння вирішенню питань матеріально-побутового забезпечення підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.
У рамках Програми передбачається надання допомоги особам рядового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області: забезпечення матеріально-технічними засобами, іншими необхідними матеріалами.
1. Загальні положення
1.1. Програма передбачає надання матеріально-технічної допомоги, іншими необхідними матеріалами та забезпечення структурних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.
2. Мета і завдання
2.1. Метою Програми є підтримка підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.
2.2. Основними завданням Програми є сприяння у забезпеченні технічними засобами та іншими матеріалами.
3. Очікувані результати

3.1. Поліпшення матеріально-технічного оснащення пожежно-рятувальних служб.
4. Джерела фінансування
4.1. Фінансування Програми здійснюється за рахунок видатків бюджету розвитку міського бюджету м. Львова та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством України.
4.2. Необхідна сума видатків на фінансування Програми становить 50 000 грн., передбачених на відповідний рік за КТКВ 180409 "Внески органів місцевого самоврядування у статутні капітали суб’єктів підприємницької діяльності" як поповнення до статутного капіталу КП "Адміністративно-технічне управління".Секретар ради А. Забарило

Віза:

Директор департаменту
економічного розвитку І. Кулинич
Дата оприлюднення: 06/14/2017