УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА14-та сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 2940


від 03/02/2023
Про затвердження Міської цільової програми забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян, зареєстрованих на території Львівської міської територіальної громади на 2023 - 2027 рокиЗ метою належного виконання заходів з реалізації програми забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян, керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання указу Президента України від 29.03.2001 № 221/2001 "Про додаткові заходи щодо реалізації державної молодіжної політики", постанови Кабінету Міністрів України від 29.05.2001 № 584 "Про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла" міська рада ухвалила:
1. Затвердити Міську цільову програму забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян Львівської міської територіальної громади на 2023-2027 роки (додається).
2. Управлінню житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури спільно з Державною спеціалізованою фінансовою установою "Державний фонд сприяння молодіжному будівництву" та/або його відокремленим підрозділом Відділенням Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному будівництву "Львівське регіональне управління" (надалі – Держмолодьжитло) забезпечити реалізацію Міської цільової програми забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян Львівської міської територіальної громади на 2023 - 2027 роки.
Відповідальні: начальник управління житлового господарства департаменту
житлового господарства та
інфраструктури, керівник
Держмолодьжитла.
3. Департаменту житлового господарства та інфраструктури подавати пропозиції до бюджету Львівської міської територіальної громади на відповідні роки щодо коштів для виконання Міської цільової програми забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян Львівської міської територіальної громади на 2023 – 2027 роки.

Відповідальний: директор департаменту
житлового господарства та
інфраструктури.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.
Міський голова Андрій САДОВИЙ


Додаток.docxДодаток.docx
Дата оприлюднення: 03/08/2023