УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА3-тя сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 433


від 04/21/2011
Про присвоєння почесних відзнак територіальної громади м. Львова у 2011 роціКеруючись ухвалою міської ради від 28.02.2008 № 1579 “Про затвердження Положення про почесні відзнаки територіальної громади м. Львова, міська рада ухвалила:
1. За значний внесок у відродження та розвиток традицій професійного хорового співу України, багатолітню творчу і педагогічну діяльність присвоїти звання Почесний громадянин міста Львова Кацалу Миколі Лукичу, диригенту та художньому керівникові хорової капели хлопчиків та мужчин Дударик, директору Львівської державної хорової школи Дударик, народному артисту України.
2. За видатні спортивні досягнення, що сприяли підняттю престижу м. Львова на державному та міжнародному рівнях, присвоїти звання Львів’янин року Івашку Маркіяну Володимировичу, лучнику, чемпіону Європи і світу у закритих приміщеннях у командному заліку, багаторазовому призеру чемпіонатів Європи і світу.
3. За вагомий внесок кількох поколінь родини Крип’якевичів у розвиток духовного і культурного середовища Галичини, збереження і поширення високих моральних цінностей у суспільстві, розвиток науки і мистецтва присвоїти звання Шляхетна львівська родина родині Крип’якевичів.
Міський голова А. Садовий