УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА4-та сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 118


від 01/21/99
Про прийняття у власність територіальної громади м.Львова цілісних майнових комплексів ЛОКП "Львівтеплоенерго" та ДКПТМ Залізничного району м.Львова.Відповідно до п. 10 розділу 5 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998р. №1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", на виконання рішення Львівської обласної ради від 09.12.1998р № 102 "Про майно обласної комунальної власності", ухвали Львівської міської ради від 17.09.1998р. № 50 "Про передачу майна спеціалізованих теплопостачальних підприємств та котельні ВАТ "Кінескоп" у комунальну власність міста", Львівська міська рада ухвалила ;
1. Прийняти у власність територіальної громади міста Львова цілісні майнові комплекси ЛОКП "Львівтеплоенерго" та ДКПТМ Залізничного району м.Львова.
2. Перетворити ЛОКП "Львівтеплоенерго" та ДКПТМ Залізничного району м Львова відповідно у міське комунальне підприємство (МКП) "Львівтеплоенерго" та міське комунальне підприємство теплових мереж (МКПТМ) Залізничного району м.Львова, назву якого визначити у статуті.
З Департаменту міського інженерного господарства розробити і подати на затвердження та перереєстрацію у встановленому порядку статути МКП "Львівтеплоенерго" та МКПТМ Залізничного району м.Львова.
4. Міському голові затвердити статути підприємств.
5. Передати на баланс МКП "Львівтеплоенерго" та МКПТМ Залізничного району м.Львова цілісні майнові комплекси, зазначені у п.1.
6 Комісії з передачі у власність територіальної громади м.Львова цілісних майнових комплексів ЛСКП "Львівтеплоенерго" та ДКПТМ Залізничного району м.Львова у встановленому законом порядку забезпечити передачу вказаних об'єктів.
7. Делегувати департаменту міського Інженерного господарства повноваження щодо оперативного управління МКП "Львівтеплоенерго" та МКПТМ Залізничного району м.Львова.
8. Контроль за виконаним ухвали покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.Секретар ради В.Білоус