УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА11-та сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 2295


від 04/25/2013
Про присвоєння почесних відзнак територіальної громади м. Львова у 2013 роціКеруючись ухвалою міської ради від 28.02.2008 № 1579 “Про затвердження Положення про почесні відзнаки територіальної громади м. Львова, міська рада ухвалила:
1. Присвоїти звання Почесний громадянин міста ЛьвоваСимчичу Мирославу Васильовичу, легендарному сотенному УПА, багаторічному політв’язневі радянських таборів – за визначний внесок у національне відродження України, активну громадянську та життєву позицію.
2. Присвоїти звання Львів’янин рокуГречку Івану Михайловичу, відомому галицькому колекціонеру, меценату та громадському діячу – за вагомий особистий внесок у розвиток культурного, духовного та громадського життя м. Львова.
3. Присвоїти звання Шляхетна львівська родина родині Горинів-Мацелюхів – за визначні заслуги кількох поколінь у боротьбі за національне відродження та становлення української державності, збереження, продовження та утвердження традицій наукового, мистецького та культурного середовища м. Львова.
Міський голова А. Садовий