УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА21-ша сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 4600


від 04/23/2015
Про присвоєння почесних відзнак територіальної громади м. Львова у 2015 роціКеруючись ухвалою міської ради від 28.02.2008 № 1579 “Про затвердження Положення про почесні відзнаки територіальної громади м. Львова, міська рада ухвалила:
1. Присвоїти звання Почесний громадянин міста ЛьвоваВакарчуку Святославу Івановичу, музиканту, лідеру гурту Океан Ельзи, громадському діячу – за визначний внесок у розвиток національної культури, благодійну діяльність, активну громадянську та життєву позицію, підвищення авторитету м. Львова на державному і міжнародному рівнях.
2. Присвоїти звання Львів’янин року Музичук Марії Олегівні, шахістці, міжнародному гросмейстеру, дворазовій чемпіонці України, багаторазовому призеру чемпіонатів світу, Європи та шахових олімпіад у командному заліку, чемпіонці світу серед жінок 2015 року, за вагомий особистий внесок та видатні спортивні досягнення, що сприяли підвищенню престижу м. Львова та України на державному та міжнародному рівнях.
3. Присвоїти звання Шляхетна львівська родина родині Ільницьких – за вагомий внесок кількох поколінь у розвиток наукового, духовного і культурного середовища м. Львова та України, збереження і поширення високих моральних цінностей у суспільстві.
Міський голова А. Садовий