УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА25-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 6468


від 04/28/2020
Про затвердження Програми поточного ремонту та технічного обслуговування світлофорних об'єктів на території Львівської міської територіальної громади
Первинна редакція:

документ.docдокумент.doc Додаток.docxДодаток.docx


Зміни
згідно з ухвалою 1588-2021
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 28.04.2020 № 6468 "Про затвердж■
Остаточна редакція:
Відповідно до ст. 91 Бюджетного кодексу України, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про благоустрій населених пунктів“, “Про дорожній рух“, “Про автомобільні дороги“, з урахуванням норм ДСТУ 3587-97Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану“ з метою забезпечення належного виконання робіт з поточного ремонту та технічного обслуговування світлофорних об’єктів м. Львова згідно з ДСТУ 4092-2002 “Світлофори дорожні“ міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму поточного ремонту та технічного обслуговування світлофорних об'єктів на території Львівської міської територіальної громади (додається).
2. Департаменту фінансової політики у межах видатків, затверджених у міському бюджеті м. Львова на відповідний бюджетний період, забезпечити фінансування Програми поточного ремонту та технічного обслуговування світлофорних об'єктів на території Львівської міської територіальної громади.
Відповідальний: директор департаменту фінансової політики.
3. Контроль за виконання ухвали покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.
Міський голова А. Садовий


Додаток.docxДодаток.docx
Дата оприлюднення: 05/08/2020