УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА2-га сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 88


від 02/25/2021
Про участь Львівської міської ради у Програмі підтримки муніципалітетів України в рамках надзвичайного “Пакету солідарності“ Європейського банку реконструкції та розвитку для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у Львівській міській територіальній громадіЗ метою участі у Програмі підтримки муніципалітетів України в рамках надзвичайного “Пакету солідарності“ Європейського банку реконструкції та розвитку, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 № 70 “Про порядок підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями“, відповідно до ст. ст. 26, 59, 60, 70 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ міська рада ухвалила:
1. Підтримати участь Львівської міської ради у Програмі підтримки муніципалітетів України в рамках надзвичайного “Пакету солідарності“ Європейського банку реконструкції та розвитку для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у Львівській міській територіальній громаді.
2. Встановити розмір кредиту та валюту кредиту: сума в євро до 22 млн., яка еквівалентна до 760 млн. грн. з відсотковою ставкою до 3 % у євро та до 12 % у гривні.
3. Департаменту економічного розвитку забезпечити підготовку та подання необхідних документів для участі Львівської міської ради у Програмі підтримки муніципалітетів України в рамках надзвичайного “Пакету солідарності“ Європейського банку реконструкції та розвитку для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у Львівській міській територіальній громаді.
Відповідальні: директор департаменту
економічного розвитку.
4. Доручити Львівському міському голові укласти Договір про наміри щодо підготовки кредитного фінансування у Програмі підтримки муніципалітетів України в рамках надзвичайного “Пакету солідарності Європейського банку реконструкції та розвитку для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у Львівській міській територіальній громаді.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з фінансово-економічних питань.
Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 02/26/2021