УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА16-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 4421


від 12/20/2018
Про затвердження Програми з надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів з метою популяризації олімпійських видів спорту на 2019-2020 рокиВтратив чинність
згідно з ухвалою 6319-2020
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про затвердження Програми з надання фінансової підтримки на проведе'

  З метою створення сприятливих передумов для розвитку олімпійських видів спорту, промоції м. Львова і формування позитивного іміджу України загалом, керуючись Законом України Про місцеве самоврядування в Україні“, міська рада ухвалила:
  1. Затвердити Програму з надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів з метою популяризації олімпійських видів спорту на 2019-2020 роки (додається).
  2. Управлінню молоді та спорту департаменту гуманітарної політики, громадській організації Відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області забезпечити реалізацію Програми з надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів з метою популяризації олімпійських видів спорту на 2019-2020 роки.
  Відповідальні: начальник управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики, голова громадської організації Відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області“.
  3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.
  Міський голова А. Садовий


  Додатки.docx
  Дата оприлюднення: 12/27/2018