УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА7-ма сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 1840


від 12/23/2021
Про затвердження Програми підтримки здобуття професійної (професійно-технічної) освіти на умовах регіонального замовлення у приватному закладі “Молодіжний навчальний центр імені святого Івана Боско“З метою дотримання конституційних прав мешканців Львівської міської територіальної громади на освіту та забезпечення прав учнів на здобуття професійної (професійно-технічної) освіти, надання фінансової підтримки закладу освіти, який не належать до власності Львівської міської територіальної громади, розвитку мережі закладів професійної (професійно-технічної) освіти, керуючись Конституцією України, Законами України “Про освіту“, “Про професійну (професійно-технічну) освіту“ та відповідно до Бюджетного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму підтримки здобуття професійної (професійно-технічної) освіти на умовах регіонального замовлення у приватному закладі “Молодіжний навчальний центр імені святого Івана Боско“ (додається).
2. Департаменту гуманітарної політики забезпечити реалізацію Програми підтримки здобуття професійної (професійно-технічної) освіти у приватному закладі “Молодіжний навчальний центр імені святого Івана Боско“ у межах видатків, передбачених на відповідний бюджетний період.
Відповідальний: директор департаменту
гуманітарної політики.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.Міський голова Андрій САДОВИЙ


Додаток.docxДодаток.docx
Дата оприлюднення: 01/05/2022