УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА7-ма сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 442


від 12/23/99
Про реорганізацію комунальних підприємств “Львівське міське бюро експертної оцінки” та “Послуги підприємцю”З метою удосконалення управління ресурсами Львівської міської ради, відповідно до пп. 30, 31, 33 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Львівська міська рада ухвалила:

1. Реорганізувати шляхом злиття комунальні підприємства “Львівське міське бюро експертної оцінки” та “Послуги підприємцю”, утворивши на їх базі комунальне підприємство “Агенція ресурсів Львівської міської ради”, та підпорядкувавши його департаменту економічної політики та ресурсів.

2. Департаменту економічної політики та ресурсів розробити, погодити з постійною комісією фінансів та планування бюджету, і постійною комісією економічної політики, затвердити, та зареєструвати у встановленому порядку статут комунального підприємства “Агенція ресурсів Львівської міської ради”.

3. Виконавчому комітету вирішити питання про наділення комунального підприємства “Агенція ресурсів Львівської міської ради” майном та приміщеннями.

4. Надати комунальному підприємству “Агенція ресурсів Львівської міської ради” право виступати засновником та учасником підприємств різних форм власності, спільних підприємств, у тому числі з іноземними інвестиціями, від імені Львівської міської ради за окремим рішенням Львівської міської ради.

5. Надати право комунальному підприємству “Агенція ресурсів Львівської міської ради” утримувати на балансі окремі нежитлові приміщення та споруди, які на праві комунальної власності належать Львівській міській раді.

6. При реєстрації статуту звільнити комунальне підприємство “Агенція ресурсів Львівської міської ради” від сплати реєстраційного збору в частині, що надходить до міського бюджету.

7. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію економічної політики.


Міський голова В.Куйбіда