УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА9-та сесія 5-го скликання

УХВАЛА № 1761


від 04/17/2008
Про присвоєння почесних відзнак територіальної громади м.ЛьвоваКеруючись ухвалою міської ради від 28.02.2008 № 1579 “Про затвердження Положення про почесні відзнаки територіальної громади м.Львова“, враховуючи значні заслуги перед містом, міська рада ухвалила:
1. За визначний особистий внесок у духовне відродження українського народу, багатолітню церковну діяльність та з нагоди 75-річчя від дня народження присвоїти звання “Почесний громадянин міста Львова“ Блаженнішому Любомиру Гузару, Верховному Архиєпископу і Кардиналу Української греко-католицької Церкви.
2. За видатні спортивні досягнення присвоїти звання “Львів’янин року“ Котельнику Андрію Михайловичу, п’ятиразовому чемпіону України, чемпіону Європи 1995 року, чемпіону “Кубка Європи“ 1999 року, срібному призеру XXVII Олімпійських ігор 2000 року, інтерконтинентальному чемпіону за версіями WBA і WBO, чемпіону світу за версією WBA.
3. За вагомий внесок кількох поколінь родини Яремів у розвиток духовного і культурного середовища Галичини, збереження та поширення високих моральних цінностей у суспільстві, розвиток науки і мистецтва присвоїти звання “Шляхетна львівська родина“ родині Яремів.
Міський голова А.Садовий