УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА16-та сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 3840


від 09/18/2014
Про затвердження містобудівної документації “План зонування території міста Львова: Франківський та Сихівський райони“Розглянувши містобудівну документацію “План зонування території міста Львова“ Франківського та Сихівського районів, розроблену державним інститутом проектування міст “Містопроект“, на виконання Законів України “Про основи містобудування“, “Про регулювання містобудівної діяльності“, ст. 25, п. 42 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, керуючись Державними будівельними нормами України ДБН 360-92* “Містобудування, планування і забудова міських і сільських поселень“, ДСТУ-Н Б Б.1.1-12:2011 “Настанова про склад та зміст плану зонування території (зонінг)“, прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 15.12.2011 № 345, беручи до уваги ухвали міської ради від 30.09.2010 № 3924 “Про затвердження містобудівної документації “Корегування генерального плану м. Львова“ ІІ-стадія. Генеральний план“ та від 19.03.2013 № 2215 “Про внесення змін до міського бюджету м. Львова“, враховуючи протокол засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради від 11.06.2014 № 6, матеріали розгляду пропозицій, поданих у рамках громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення плану зонування території м. Львова (Франківський район) від 09.03.2014 та плану зонування території м. Львова (Сихівський район) від 31.03.2014, протоколи презентації та громадського обговорення плану зонування території м. Львова (Сихівський район) від 20.11.2013 і презентації та громадського обговорення плану зонування території м. Львова (Франківський район) від 16.12.2013, інформацію управління архітектури департаменту містобудування, міська рада ухвалила:
1. Затвердити містобудівну документацію “План зонування території міста Львова: Франківський та Сихівський райони“ (пояснююча записка та графічні матеріали).
2. Департаменту містобудування:
2.1. Забезпечити доступність матеріалів містобудівної документації “План зонування території міста Львова: Франківський та Сихівський районичерез їх розміщення на офіційному сайті міської ради, крім частини, що належить до службового користування з обмеженим доступом відповідно до законодавства України.
2.2. У межах коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова, забезпечити розроблення плану зонування території інших адміністративних районів м. Львова для подальшого затвердження у встановленому порядку після проведення громадських слухань.
2.3. Здійснювати надання вихідних даних на проектування об’єктів містобудування, відведення нових земельних ділянок та зміну цільового призначення раніше відведених земельних ділянок відповідно до прийнятих рішень містобудівної документації “План зонування території міста Львова: Франківський та Сихівський районита іншої затвердженої містобудівної документації.
Відповідальний: директор департаменту
містобудування.
3. Контроль за виконанням ухвали і реалізацію містобудівної документації “План зонування території міста Львова: Франківський та Сихівський районипокласти на першого заступника міського голови та профільні постійні комісії.
Міський голова А. Садовий