УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА21-ша сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 5758


від 10/31/2019
Про затвердження Програми капітального ремонту будинку № 2 на вул. Хімічній та тимчасового відселення мешканців на час проведення першочергових протиаварійних робіт на 2019-2020 роки
Первинна редакція:

документ.doc


Зміни
згідно з ухвалою 5893-2019
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 31.10.2019 № 5758 “Про затвердж'
Остаточна редакція:
Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Житлового кодексу України, беручи до уваги висновки міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол № 12 від 09.10.2019), з метою тимчасового відселення мешканців будинку № 2 на вул. Хімічній на час проведення першочергових протиаварійних робіт та капітального ремонту міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму капітального ремонту будинку № 2 на вул. Хімічній та тимчасового відселення мешканців на час проведення першочергових протиаварійних робіт на 2019-2020 роки (додається).
2. Департаменту житлового господарству та інфраструктури, Шевченківській районній адміністрації, Львівському комунальному підприємству “Львівавтодор“ пропонувати міській раді виділення коштів на тимчасове відселення мешканців будинку № 2 на вул. Хімічній на час проведення першочергових протиаварійних робіт та капітального ремонту відповідно до Програми капітального ремонту будинку № 2 на вул. Хімічній та тимчасового відселення мешканців на час проведення першочергових протиаварійних робіт на 2019-2020 роки.
Відповідальні: директор департаменту житлового господарству та
інфраструктури, голова Шевченківської районної адміністрації,
директор Львівського комунального підприємства “Львівавтодор“.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Міський голова А. СадовийДодаток

Затверджено
ухвалою міської ради
від___________№____

ПРОГРАМА
капітального ремонту будинку № 2 на вул. Хімічній в м. Львові та тимчасового відселення мешканців на час проведення першочергових протиаварійних робіт на 2019-2020 роки
1. Паспорт Програми

1.Ініціатор розроблення ПрограмиДепартамент житлового господарства та інфраструктури
2.Розробник ПрограмиДепартамент житлового господарства та інфраструктури
3.Виконавці ПрограмиДепартамент житлового господарства та інфраструктури, Шевченківська районна адміністрація, Львівське комунальне підприємство “Львівавтодор“
4.Учасники ПрограмиМешканці будинку № 2 на вул. Хімічній
5.Мета ПрограмиПроведення капітального ремонту будинку № 2 на вул. Хімічній та забезпечення тимчасового відселення мешканців на час проведення першочергових протиаварійних робіт на 2019-2020 роки
6.Термін реалізації Програми2019 – 2020 роки
7.Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програмиМіський бюджет м. Львова
8.Загальний обсяг фінансування Фінансування Програми буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету м. Львова у межах затверджених щорічних асигнувань відповідно до механізму реалізації Програми
2. Загальний опис Програми

2.1. Програму капітального ремонту будинку № 2 на вул. Хімічній та тимчасового відселення мешканців на час проведення першочергових протиаварійних робіт на 2019-2020 роки (надалі – Програма) розроблено з врахуванням Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Житлового кодексу Української РСР, на виконання рішень міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол № 12 від 09.10.2019) та виконавчого комітету від 11.11.2019 № 1048 “Про тимчасове відселення мешканців з будинку № 2 на вул. Хімічній у м. Львові“, від 15.11.2019 № 1066 “Про виплату матеріальної допомоги на тимчасове проживання на час відселення для проведення першочергових протиаварійних робіт та капітального ремонту будинку № 2 на вул. Хімічній у м. Львові“.
2.2. Програма скерована на проведення капітального ремонту будинку № 2 на вул. Хімічній та тимчасового відселення мешканців на час проведення першочергових протиаварійних робіт на 2019-2020 роки.
2.3. Основними джерелами фінансування є кошти міського бюджету м. Львова, власні кошти Львівського комунального підприємства “Львівавтодор“.

3. Мета Програми

3.1. Мета Програми – тимчасове відселення мешканців будинку № 2 на вул. Хімічній на час проведення першочергових протиаварійних робіт та капітального ремонту, а також приведення будинку до належного технічного стану.
4. Механізм реалізації Програми

4.1. Тимчасове відселення мешканців з будинку № 2 на вул. Хімічній у м. Львові для невідкладного проведення першочергових протиаварійних робіт та капітального ремонту будинку забезпечує Львівське комунальне підприємство “Львівавтодор“ через оренду житла для мешканців або надання мешканцям матеріальної допомоги на тимчасове проживання.
4.2. Квартири для тимчасового відселення надаються мешканцям на підставі договорів оренди, які укладає Львівське комунальне підприємство “Львівавтодор“ з власниками, або орендодавцями квартир, у тому числі з суб’єктами господарювання, які надають послуги з пошуку квартир у м. Львові для безпосереднього поселення мешканців у відповідні квартири.
4.3 Порядок оренди житла та порядок надання матеріальної допомоги на тимчасове проживання мешканцям будинку № 2 на вул. Хімічній затверджує виконавчий комітет.
4.4. Гранична сума витрат на оплату за оренду житла (граничний розмір матеріальної допомоги на тимчасове проживання мешканцям на час відселення) затверджує виконавчий комітет.
4.5. Оплату за оренду житла або виплату матеріальної допомоги здійснює Львівське комунальне підприємство “Львівавтодор“ за рахунок власних коштів підприємства з подальшим відшкодуванням таких витрат з міського бюджету м. Львова. Оподаткування виплаченої мешканцям матеріальної допомоги здійснюється відповідно до вимог законодавства України.
4.6. Відшкодування Львівському комунальному підприємству “Львівавтодор“ понесених ним витрат на забезпечення тимчасового відселення мешканців, у тому числі на пошук житла, оплату оренди та виплату матеріальної допомоги, здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м. Львова у межах затверджених асигнувань у передбаченому законодавством порядку.
4.7. Оплата спожитих мешканцями житлово-комунальних послуг здійснюється ними самостійно відповідно до умов укладених договорів оренди квартир та не відшкодовується.
4.8. Відповідальність за збереження та технічний стан орендованих квартир покладається на мешканців, які у них фактично проживатимуть.
4.9. Капітальний ремонт будинку № 2 на вул. Хімічній проводиться на замовлення Шевченківської районної адміністрації відповідно до розробленої та погодженої у встановленому порядку проектно-кошторисної документації після відселення мешканців.

5. Фінансове забезпечення Програми.

5.1. Фінансування Програми буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету м. Львова та власних коштів Львівського комунального підприємства “Львівавтодор“ з подальшим відшкодуванням підприємству понесених витрат відповідно до п. 4.6 цієї Програми.
5.2. Обсяг видатків на реалізацію Програми за рахунок коштів міського бюджету м. Львова проводиться у межах коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова на відповідний бюджетний період.
6. Ефект від реалізації Програми

6.1. Приведення будинку до належного технічного стану та повернення мешканців у свої квартири.
7. Керівництво Програмою

7.1. Керівництво Програмою здійснює заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Секретар ради А. Забарило


Віза:

В. о. директора департаменту
житлового господарства
та інфраструктури О. Одинець
Дата оприлюднення: 11/12/2019