УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА17-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 4707


від 03/11/2019
Про викуп у ПАТ АКБ “Львів“ для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – стадіону та будівлі стадіону на вул. Золотій, 40-аЗ метою будівництва стадіону на вул. Золотій, 40-а, беручи до уваги листа публічного акціонерного товариства акціонерно-комерційного банку “Львів“ від 25.02.2019 № 185/1-14, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності“, міська рада ухвалила:
1. Викупити у публічного акціонерного товариства акціонерно-комерційного банку “Львів“ для суспільних потреб об’єкт нерухомого майна – стадіон та будівлі стадіону (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 286424646101), які складаються з: спортивного павільйону, що на плані позначений літерою “А-1“, душової, що на плані позначена літерою “Б“, туалету, споруди для освітлення, огорожі, воріт, хвіртки, сходів вхідних та футбольного поля на вул. Золотій, 40-а, за ціною експертної оцінки, яка буде проведена на замовлення публічного акціонерного товариства акціонерно-комерційний банк “Львів“.
2. Управлінню молоді та спорту департаменту гуманітарної політики:
2.1. У п’ятиденний термін з часу прийняття цієї ухвали повідомити публічне акціонерне товариство акціонерно-комерційний банк “Львів“ про викуп для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна, зазначеного у пункті 1 цієї ухвали, за ціною експертної оцінки, яка буде проведена на замовлення публічного акціонерного товариства акціонерно-комерційний банк “Львів“.
2.2. У тримісячний термін з часу повідомлення публічного акціонерного товариства акціонерно-комерційного банку “Львів“ про викуп для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна укласти договір купівлі-продажу об’єкта, зазначеного у пункті 1 цієї ухвали, за ціною експертної оцінки, яка буде проведена на замовлення публічного акціонерного товариства акціонерно-комерційний банк “Львів“.
Відповідальний: начальник управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.

Міський голова А. Садовий

Дата оприлюднення: 03/29/2019