УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА16-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 4412


від 12/20/2018
Про розгляд електронної петиції “Здійснити реконструкцію площі Довженка“Відповідно до ст. 231 Закону України Про звернення громадян, ухвали міської ради від 26.12.2016 № 1371 Про затвердження тимчасового порядку подання та розгляду електронних петицій міська рада ухвалила:
1. Підтримати електронну петицію “Здійснити реконструкцію площі Довженка“ згідно з додатком.
2. Виконавчому органу міської ради, визначеному Львівським міським головою, до наступного пленарного засідання підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених електронною петицією.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.
Міський голова А. СадовийДодаток
до ухвали міської ради
від___________№____
ПЕТИЦІЯ*
Здійснити реконструкцію площі Довженка

Назва петиції: Здійснити реконструкцію площі Довженка
Автор петиції: Рущак Андрій Юрійович
Джерело: Єдина система місцевих петицій e-dem.in.ua
Дата початку збору підписів: 29.10.2018
Дата набрання 500 голосів на підтримку петиції: 06.11.2018

27 квітня 2018 року конкурсна комісія обрала переможця серед 17 учасників всеукраїнського конкурсу на облаштування громадського простору навпроти кінотеатру імені Довженка на Сихові. Ним став творчий колектив ініціативи Група 109, які запропонували перетворення площі на сучасний громадський простір.
Згідно проекту площа, що займає близько 2 гектарів, буде створена у вигляді амфітеатру, який можна використовувати для концертів та проведення інших заходів. Проект передбачає пологий схил з південної сторони, що може стати простором для відпочинку у теплу погоду і, водночас, невеликий пагорб вздовж магістралі – простір для тих, хто любить більш урбанізовані краєвиди та шум магістралей. Фонтан зі штучним туманом створюватиме приємну прохолоду в спекотні дні. Також на площі з’являться нові кущі, дерева та сучасні вуличні меблі.
У проекті передбачено, що площу біля кінотеатру розділять на дві зони. Нижня зона використовуватиметься для спілкування та пасивного відпочинку і буде захищена від шуму міста. Верхня частина буде поєднувати простір із кінотеатром ім. Довженка плавним переходом без сходів, – таким чином створюватиметься елемент доступності. Окрім того, проект передбачає облаштування переходу від громадського простору до церкви Різдва Пресвятої Богородиці, якого наразі немає.
Площа Довженка може стати чудовим простором для зустрічей та відпочинку сихівчан, місцем проведення культурних заходів чи просто прогулянок. Реконструкція площі перед кінотеатром Довженка в найкоротший термін є надзвичайно важливою для мешканців міста, адже створення облаштованого простору сприятиме розвитку місцевої громади.
Просимо:
1) Втілити проект, який переміг у згаданому конкурсі, в максимально можливо стислі терміни.
2) Передбачити фінансування необхідних для реалізації робіт у бюджеті міста на 2019 рік.

* - орфографія і стилістика автора петиції зберігаютьсяСекретар ради А. Забарило

Віза:

Начальник управління
“Секретаріат ради“ Ю. Лукашевський

Дата оприлюднення: 12/27/2018