УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА
8-ма сесія 7-го скликання
УХВАЛА № 2182
від 06/29/2017
| Про затвердження ТзОВ “Резерв плюс“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Лемківській, 9 |  |
Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Резерв плюс“ від 17.03.2017 № 17/03/17 (зареєстроване у Львівській міській раді 17.03.2017 за № 2-6698/АП-2403), ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст. 32 “Про оренду землі“, ст. ст. 12, 120, 123, 124 Земельного кодексу України, наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.11.2016 № 489 “Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів“, міська рада ухвалила:
1. Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю “Резерв плюс“ проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати земельну ділянку площею 1,4804 га (у тому числі площею 0,1945 га у межах червоних ліній з обмеженнями без права будівництва та посадки багаторічних насаджень) на вул. Лемківській, 9 (кадастровий номер 4610137500:03:001:0036) в оренду терміном на 10 років для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з розміщенням торгово-офісних приміщень та об’єктів громадського призначення (код КВЦПЗ 03.15 – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови) за рахунок земель житлової та громадської забудови, перевівши їх із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Резерв плюс“:
2.1. У тримісячний термін укласти з Львівською міською радою:
2.1.1. Договір оренди землі, встановивши річну орендну плату за землю у розмірі 11,5 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, та зареєструвати його у встановленому порядку.
2.1.2. Договір про відшкодування недоотриманих коштів за користування земельною ділянкою.
2.2. Забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту, обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових інженерних мереж.
3. Департаменту містобудування:
3.1. Передбачити при розробленні містобудівної документації можливість заїзду до будинку № 9-а на вул. Лемківській.
3.2. Забезпечити внесення відповідних змін у земельно-кадастрові дані.
Відповідальний: директор департаменту
містобудування.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з економічних питань та містобудування.
Міський голова А. Садовий
|