УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА16-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 4441


від 12/20/2018
Про затвердження детального плану території у районі вул. ВолоськоїКеруючись ст. ст. 8, 19, п. 3 ст. 10 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“, ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2011 № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні“, враховуючи матеріали розгляду пропозицій, поданих у рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Волоської, протокол засідання № 14 архітектурно-містобудівної ради управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради від 06.09.2018, міська рада ухвалила:
1. Затвердити детальний план території у районі вул. Волоської у складі з розробленою планувальною структурою забудови території, планом червоних ліній вулично-дорожньої мережі, схемою функціонального зонування території (планом зонування території) з визначенням містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, пропозиціями з інженерного забезпечення та захисту території, заходами щодо дотримання санітарно-гігієнічних, протипожежних нормативів, вимог з ліквідації аварійних ситуацій та реалізації детального плану території.
2. Управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування:
2.1. Забезпечити доступність матеріалів містобудівної документації детального плану території у районі вул. Волоської через її розміщення на офіційному сайті Львівської міської ради.
2.2. Здійснювати підготовку та надання вихідних даних на проектування об’єктів містобудування відповідно до рішень детального плану території у районі вул. Волоської та іншої затвердженої містобудівної документації.
Відповідальний: начальник управління
архітектури та урбаністики департаменту
містобудування.
3. Департаменту містобудування здійснювати відведення нових земельних ділянок та зміну цільового призначення раніше відведених земельних ділянок відповідно до затвердженої містобудівної документації детального плану території у районі вул. Волоської.
Відповідальний: директор департаменту
містобудування.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з містобудування.
Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 12/27/2018