УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА13-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 3713


від 07/12/2018
Про затвердження Програми компенсації вартості за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі)
Первинна редакція:

документ.doc


Зміни
згідно з ухвалою 5466-2019
згідно з ухвалою 6476-2020

документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 12.07.2018 № 3713 “Про затвердж' Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 12.07.2018 № 3713 “Про затвердж'
Остаточна редакція:
Відповідно до ст. 91 Бюджетного кодексу України, ухвали міської ради від 16.11.2017 № 2585 Про міський бюджет м. Львова на 2018 рік, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму компенсації вартості за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі) згідно з додатком.
2. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.
Міський голова А. СадовийДодаток
Затверджено
ухвалою міської ради
від ___________№____

ПРОГРАМА
компенсації вартості за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі)
1. Загальні положення

Львівський полігон твердих побутових відходів знаходиться в районі с. Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області. Земельна ділянка загальною площею 38,8 га розташована на віддалі 5-7 км від межі м. Львова у напрямку м. Жовкви. Найближчі населені пункти в районі полігону твердих побутових відходів: с. Збиранка, с. Великі Грибовичі, с. Малі Грибовичі, с. Малехів. Ці населені пункти знаходяться у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища. У зв’язку з цим Львівське міське комунальне підприємство “Львівводоканал“ як суб’єкт господарювання здійснює водопостачання вищезазначених населених пунктів.
2. Мета Програми

2.1. Забезпечити надання послуг з водопостачання населенню, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі).
2.2. Відшкодування вартості за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі).
3. Основні заходи з виконання Програми та етапи проведення

3.1. Львівське міське комунальне підприємство Львівводоканал або інший виконавець послуг з водопостачання, визначений відповідним органом місцевого самоврядування, забезпечує надання послуг з водопостачання населенню, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі).
3.2. Відшкодування вартості за надані послуги населенню, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі) здійснюється:
3.2.1. Львівському міському комунальному підприємству Львівводоканал у повному обсязі до 31.12.2020 за фактичними показами приладів обліку, які здійснюють загальний облік водопостачання вищезгаданих населених пунктів, відповідно до встановлених тарифів за кошти міського бюджету м. Львова у межах суми, передбаченої у видатках міського бюджету м. Львова.
3.2.2. Відповідному органу місцевого самоврядування (у разі визначення іншого виконавця послуг з водопостачання та укладання договорів на надання послуг з водопостачання з населенням (споживачами) у повному обсязі таким виконавцем) відповідно до встановлених норм питомого водоспоживання населенням з розрахунку 1,52 куб. м на одну особу у місяць та встановлених тарифів у межах суми, передбаченої у видатках міського бюджету м. Львова.
3.3. Львівське міське комунальне підприємство Львівводоканал у термін до 31.12.2020 забезпечує оформлення у встановленому порядку договірних відносин на надання послуг з водопостачання з населенням (споживачами), яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі), застосовуючи всі заходи впливу, передбачені законодавством України (у тому числі обмеження водопостачання до повного припинення) для спонукання укладання договірних відносин населенням, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища, з виконавцем послуг централізованого водопостачання.
3.4. Після укладання Львівським міським комунальним підприємством Львівводоканал договірних відносин з населенням (споживачами), яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі), буде здійснюватися відшкодування Львівському міському комунальному підприємству Львівводоканал вартості за надані послуги населенню, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі), відповідно до встановлених норм питомого водоспоживання населенням з розрахунку 1,52 куб. м на одну особу у місяць та встановлених тарифів у межах суми, передбаченої у видатках міського бюджету м. Львова.
3.5. Відшкодування протягом 2020 року Львівському міському комунальному підприємству Львівводоканал нарахувань за раніше спожиті послуги з централізованого водопостачання населенню, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища у 2018-2019 роках.
4. Відповідальні за виконання Програми

4.1. Відповідальними за виконання Програми компенсації вартості за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі), у частині:
4.1.1. Надання послуг з водопостачання населенню, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі), є директор Львівського міського комунального підприємства Львівводоканал або керівник суб’єкта господарювання, визначеного відповідним органом місцевого самоврядування виконавцем послуг з водопостачання.
4.1.2. Щорічного подання до проекту міського бюджету м. Львова пропозицій щодо компенсації вартості за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі), є директор департаменту з питань поводження з відходами.
5. Очікувані результати

5.1. Надання послуг з водопостачання населенню, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі).
6. Фінансування Програми

6.1. Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, передбачених на відповідний бюджетний період.
Секретар ради А. Забарило


Віза:


В.о. директора департаменту
з питань поводження з відходами С. Сало

Дата оприлюднення: 07/20/2018