УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА2-га сесія 5-го скликання

УХВАЛА № 135


від 09/07/2006
Про користування товариством з обмеженою відповідальністю “Передзвін“ земельною ділянкою на пл.Соборній, 14 у м.ЛьвовіРозглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Передзвін“ від 09.06.2006р. № 2-7849, технічну документацію на землекористування, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст.5 Закону України “Про оренду землі“, ст.ст.12, 93, 124 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Передати товариству з обмеженою відповідальністю “Передзвін“ земельну ділянку площею 0,059 га на пл.Соборній, 14 в оренду терміном на 10 років для обслуговування торговельно-офісного центру за рахунок земель житлової та громадської забудови.
2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Передзвін“ у місячний термін укласти з Львівською міською радою:
2.1 договір оренди земельної ділянки та зареєструвати його у встановленому порядку;
2.2 угоду про відшкодування недоотриманих коштів за користування земельною ділянкою.
3. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
4. Управлінню природних ресурсів та регулювання земельних відносин внести відповідні зміни у земельно-кадастрові дані.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та землеустрою.
Міський голова А.Садовий