УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА15-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 4140


від 11/08/2018
Про затвердження Програми з організації та проведення Всеукраїнського турніру з фехтування пам’яті В. АндрієвськогоРозглянувши звернення громадської організації “Федерація фехтування Львівської області“ від 24.10.2018 № 50 (зареєстроване у Львівській міській раді 24.10.2018 за № 2-30702-2604), керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, з метою промоції м. Львова і формування позитивного іміджу України загалом міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму з організації та проведення Всеукраїнського турніру з фехтування пам’яті В. Андрієвського (додається).
2. Управлінню молоді та спорту департаменту гуманітарної політики, департаменту “Адміністрація міського голови“, громадській організації “Федерація фехтування Львівської області“ забезпечити реалізацію Програми з організації та проведення Всеукраїнського турніру з фехтування пам’яті В. Андрієвського.
Відповідальні: начальник управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики, директор департаменту “Адміністрація міського голови“, керівник громадської організації “Федерація фехтування Львівської області“.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.
Міський голова А. Садовий


Додаток.doc
Дата оприлюднення: 11/15/2018