УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА5-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 1346


від 12/26/2016
Про врегулювання питання поводження з відходами на території промзони заводу “Хімсільмаш“ за адресою: м. Львів, вул. Т. ШевченкаКеруючись Законами України Про відходи“, “Про охорону навколишнього природного середовища“, “Про забезпечення санітарного і епідеміологічного благополуччя населення“, “Про місцеве самоврядування в Україні, Кодексом України про надра, Постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2004 № 265 “Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходамита іншими нормативно-правовими актами, міська рада ухвалила:
1. Заборонити будь-яку діяльність, пов’язану з відходами, котра ведеться на території промзони заводу “Хімсільмаш“ на вул. Т. Шевченка, у разі якщо така суперечить чинному законодавству.
2. Відкрити інформацію, надавши належно засвідчені копії правововстановлюючих документів на усі будівлі, споруди та земельні ділянки, на яких знаходяться будівлі, що належать до комунальної власності, на території промзони заводу “Хімсільмаш“.
3. Оприлюднити Стратегію вирішення проблем зі сміттям у місті на найближчі 5 років.
Термін: до 01.02.2017.
4. Зобов’язати управління екології та благоустрою департаменту містобудування виконати Комплексну екологічну програму на 2012-2016 роки у частині створення ландшафтного заказника Білогорська долина та передбачити на це кошти у міському бюджеті м. Львова на 2017 рік.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова А. Садовий


Дата оприлюднення: 01/06/2017