УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА13-та сесія 5-го скликання

УХВАЛА № 2572


від 04/09/2009
Про затвердження Концепції формування приміських зон м.Львова та їх меж як складової частини формування містобудівної системи “Великий Львів“ (1-а черга) і програми розмежування земель державної та комунальної власності (1-а черга)На виконання ухвали міської ради від 07.09.2006 № 152 “Про встановлення територіальних меж здійснення місцевого самоврядування у сфері землеустрою громадою м.Львова“, розглянувши технічну документацію, виготовлену Державним підприємством “Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою“, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні, Земельним кодексом України, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Концепцію формування приміських зон м.Львова та їх меж (додається) як складову частину формування містобудівної системи Великий Львів (1-а черга) і програми розмежування земель державної та комунальної власності (1-а черга).
2. Передбачити включення до перспективних меж розширення м.Львова території таких сільських рад:
2.1. Пустомитівського району: Зимноводівської, Зубрянської, Лапаївської, Лисиничівської, Пасіки-Зубрицької, Підберізцівської, Скнилівської, Сокільницької, Сороки-Львівської, Чишківської, Ямпільської.
2.2. Яворівського району: Бірківської, Домажирської, Рясне-Руської.
2.3. Жовківського району: Грибовицької, Малехівської.
3. Визначити загальну площу приміських земель м.Львова 22472,8 га, у тому числі:
3.1. Пустомитівського району – 14194,4 га.
3.2. Яворівського району – 6146,2 га.
3.3. Жовківського району – 2132,2 га.
4. Департаменту містобудування:
4.1. При розгляді матеріалів розширення приміських сіл (селищ) та їх генеральних планів узгоджувати їх з Концепцією формування приміських зон м.Львова та їх меж.
4.2. Отримати державні вимоги від спеціально уповноваженого органу з питань містобудування та архітектури Львівської обласної державної адміністрації на розроблення містобудівної системи Великий Львів (1-а черга) та її меж іСхеми зони приміського розселення та її меж.
4.3. Скерувати матеріали Концепції формування приміських зон м.Львова та їх меж до державного підприємстваДержавний інститут проектування міст Містопроектдля врахування їх при розробці генерального плану м.Львова.
4.4. Після розроблення і погодження у встановленому порядку містобудівної системи Великий Львів (1-а черга) та її меж і Схеми зони приміського розселення та її меж подати їх на затвердження міській та обласній радам.
Відповідальний: директор
департаменту містобудування.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А.Садовий


додаток.jpg