УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА7-ма сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 1692


від 11/04/2021
Про затвердження Програми тимчасового відселення мешканців першого поверху житлового будинку № 11 на вул. Торф’яній
Первинна редакція:

документ.docдокумент.doc Додаток.docxДодаток.docx


Зміни
згідно з ухвалою 1783-2021
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.11.2021 № 1692 "Про затвердж■
Остаточна редакція:
Відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Житлового кодексу Української РСР, беручи до уваги висновок міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол № 26 від 22.06.2021), з метою тимчасового відселення мешканців першого поверху житлового будинку № 11 на вул. Торф’яній для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану окремих конструкційних елементів житлового будинку № 11 на вул. Торф’яній міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму тимчасового відселення мешканців першого поверху житлового будинку № 11 на вул. Торф’яній (додається).
2. Шевченківській районній адміністрації:
2.1. Подати пропозиції щодо передбачення у бюджеті Львівської міської територіальної громади коштів на виконання Програми тимчасового відселення мешканців першого поверху житлового будинку № 11 на вул. Торф’яній для проведення аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану окремих конструкційних елементів житлового будинку № 11 на вул. Торф’яній.
2.2. Забезпечити відселення мешканців першого поверху житлового будинку № 11 на вул. Торф’яній для проведення аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану окремих конструкційних елементів житлового будинку № 11 на вул. Торф’яній.
Відповідальний: голова Шевченківської
районної адміністрації.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.Міський голова Андрій САДОВИЙДодаток
Затверджено
ухвалою міської ради
від ___________№____

ПРОГРАМА
тимчасового відселення мешканців першого поверху будинку № 11 на вул. Торф’яній

1. Паспорт Програми
1.
Ініціатор розроблення ПрограмиШевченківська районна адміністрація
2.
Розробник ПрограмиШевченківська районна адміністрація
3.
Виконавці ПрограмиШевченківська районна адміністрація, Львівське комунальне підприємство "Варшавське 407"
4.
Учасники ПрограмиМешканці першого поверху будинку № 11 на вул. Торф’яній
5.
Мета ПрограмиТимчасове відселення мешканців першого поверху житлового будинку № 11 на вул. Торф’яній для проведення аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану окремих конструкційних елементів житлового будинку
6.
Термін реалізації Програми2021-2022 роки
7.
Джерела фінансування ПрограмиБюджет Львівської міської територіальної громади
8.
Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації ПрограмиФінансування Програми буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету Львівської міської територіальної громади у межах затверджених щорічних асигнувань відповідно до механізму реалізації Програми
2. Загальний опис Програми

2.1. Програму тимчасового відселення мешканців першого поверху житлового будинку № 11 на вул. Торф’яній (надалі – Програма) розроблено для проведення аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану окремих конструкційних елементів житлового будинку № 11 на вул. Торф’яній з врахуванням ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“.
2.2. Програма скерована на тимчасове відселення мешканців першого поверху житлового будинку №11 на вул. Торф’яній для проведення аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану окремих конструкційних елементів житлового будинку.
На першому поверсі у цьому будинку розташовано 14 квартир, з них: однокімнатних – 8, двокімнатних – 6.
2.3. Джерелом фінансування є кошти бюджету Львівської міської територіальної громади, власні кошти Львівського комунального підприємства "Варшавське 407".
3. Мета Програми

3.1. Метою Програми є комплекс заходів, що здійснюється на місцевому рівні з метою розв’язання проблеми, пов’язаної із забезпеченням реалізації конституційного права на житло громадян, які мешкають на першому поверсі у будинку № 11 на вул. Торф’яній на час проведення аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану окремих конструкційних елементів способом відселення мешканців.
4. Механізм реалізації Програми

4.1. Тимчасове відселення мешканців першого поверху будинку № 11 на вул. Торф’яній на час проведення аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану окремих конструкційних елементів житлового будинку забезпечує Львівське комунальне підприємство “Варшавське 407“, орендуючи житло для мешканців або надаючи мешканцям матеріальну допомогу на тимчасову оренду житла.
4.2. Квартири для тимчасового відселення надаються мешканцям на підставі договорів оренди, які укладає Львівське комунальне підприємство “Варшавське 407“ з власниками або орендодавцями квартир, у тому числі з суб’єктами господарювання, які надають послуги з пошуку квартир у м. Львові для безпосереднього поселення мешканців у відповідні квартири.
4.3. Порядок оренди житла або надання матеріальної допомоги на тимчасову оренду житла мешканцям першого поверху будинку № 11 на вул. Торф’яній:
4.3.1. Оплата за оренду житла проводиться згідно з укладеними договорами оренди квартир на підставі актів наданих послуг у межах бюджетних асигнувань.
4.3.2. Матеріальна допомога виплачується уповноваженому власнику/основному квартиронаймачу.
4.3.1. Для отримання матеріальної допомоги мешканці зобов’язані подати заяву, до якої додається:
- копія паспорта;
- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- інформація про рахунок у банківській установі та його реквізити;
- копія документа про право власності на квартиру.
4.3.2. Підставою для перерахування коштів за оренду житла або виплати матеріальної допомоги на банківський (картковий) рахунок громадянина є рішення виконавчого комітету про виплату матеріальної допомоги або перерахування коштів за оренду.
4.4. Встановити граничну суму витрат на оренду житла (матеріальної допомоги): однокімнатної квартири у розмірі 9000 грн (без податків та зборів) на місяць та двокімнатної квартири 12000 грн (без податків та зборів) на місяць (відповідно до цінової довідки, наданої Львівською торгово-промисловою палатою).
4.5. Оплату за оренду житла або виплату матеріальної допомоги здійснює Львівське комунальне підприємство “Варшавське 407“ за рахунок власних коштів підприємства з подальшим відшкодуванням таких витрат з бюджету Львівської міської територіальної громади. Оподаткування виплаченої мешканцям матеріальної допомоги здійснюється відповідно до вимог законодавства України.
4.6. Відшкодування Львівському комунальному підприємству “Варшавське 407“ понесених ним витрат на забезпечення тимчасового відселення мешканців, у тому числі на пошук житла, перевезення майна, зберігання майна, оплату оренди та виплату матеріальної допомоги, здійснюється за рахунок коштів бюджету Львівської міської територіальної громади у межах затверджених асигнувань у передбаченому законодавством порядку.
4.7. Оплата спожитих мешканцями житлово-комунальних послуг здійснюється ними самостійно та не відшкодовується.
4.8. Відповідальність за збереження та технічний стан орендованих квартир покладається на мешканців, які у них фактично проживатимуть.
5. Фінансове забезпечення Програми

5.1. Фінансування Програми буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету Львівської міської територіальної громади та власних коштів Львівського комунального підприємства "Варшавське 407" з подальшим відшкодуванням підприємству понесених витрат відповідно до п. 4.6 цієї Програми.
5.2. Обсяг видатків на реалізацію Програми за рахунок коштів бюджету Львівської міської територіальної громади проводиться у межах коштів, передбачених у бюджеті Львівської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період.
6. Керівництво Програмою

6.1. Керівництво Програмою здійснює заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Секретар ради Маркіян ЛОПАЧАК

Віза:

Голова Шевченківської
районної адміністрації Надія БАНАХ
Дата оприлюднення: 11/15/2021