УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА11-та сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 2475


від 06/27/2013
Про затвердження детального плану житлового району “Голоско“Керуючись ст. ст. 8, 19, п. 3 ст. 10 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“, ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2011 № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні“, враховуючи ухвалу міської ради від 12.01.2009 № 2312 “Про міський бюджет м. Львова на 2009 рік“, матеріали розгляду пропозицій, поданих у рамках громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розробки детального плану житлового району “Голоско“ у м. Львові, від 23.05.2013 (які відбувалися з 18.02.2013 по 25.03.2013), міська рада ухвалила:
1. Затвердити детальний план житлового району “Голоско“ у складі з розробленою планувальною структурою забудови території, планом червоних ліній вулично-дорожньої мережі, схемою функціонального зонування території (планом зонування території) з визначенням містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, пропозиціями з інженерного забезпечення та захисту території, заходами щодо дотримання санітарно-гігієнічних, протипожежних нормативів, вимог з ліквідації аварійних ситуацій та реалізації детального плану території.
2. Управлінню природних ресурсів та регулювання земельних відносин департаменту містобудування на підставі детального плану житлового району “Голоско“ передбачити фінансування та розроблення проекту землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб з метою його затвердження у встановленому порядку.
Відповідальний: начальник управління
природних ресурсів та регулювання
земельних відносин департаменту
містобудування.
3. Департаменту містобудування здійснювати надання вихідних даних на проектування об’єктів містобудування, відведення нових земельних ділянок та зміну їх цільового призначення, відведених відповідно до рішень затвердженого детального плану житлового району “Голоско“ та проектів землеустрою щодо впорядкування території.
Відповідальний: директор департаменту
містобудування.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А. Садовий