УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА23-тя сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 6223


від 01/23/2020
Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям спортивного спрямування на проведення спортивних заходівЗ метою створення сприятливих передумов для розвитку громадських організацій спортивного профілю та дитячо-юнацьких спортивних шкіл, підпорядкованих громадським організаціям, надання їм матеріально-фінансової підтримки на організацію та проведення спортивно-масових заходів міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму надання фінансової підтримки громадським організаціям спортивного спрямування на проведення спортивних заходів (додається).
2. Управлінню спорту департаменту гуманітарної політики, постійній комісії культури, молодіжної політики та спорту забезпечити реалізацію Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям спортивного спрямування на проведення спортивних заходів.
Відповідальні: начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики, голова постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту.
3. Вважати ухвалу міської ради від 16.11.2017 № 2598 Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям та дитячо-юнацьким спортивним школам, підпорядкованим громадським організаціям, на проведення спортивних заходів на 2018-2020 роки такою, що втратила чинність.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.Міський голова А. Садовий


Додаток.doc
Дата оприлюднення: 01/28/2020