УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА15-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 3874


від 09/20/2018
Про підтримку електронної петиції “Організація кімнат матері та дитини в амбулаторіях та поліклініках міста“Відповідно до ст. 231 Закону України “Про звернення громадян“, ухвали міської ради від 26.12.2016 № 1371 “Про затвердження тимчасового порядку подання та розгляду електронних петицій“ міська рада ухвалила:
1. Підтримати електронну петицію “Організація кімнат матері та дитини в амбулаторіях та поліклініках міста“ згідно з додатком.
2. Управлінню охорони здоровя департаменту гуманітарної політики до наступного пленарного засідання підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених в електронній петиції, з врахуванням пропозиції щодо влаштування місць матері та дитини в амбулаторіях та поліклініках міста.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію гуманітарної політики.
Міський голова А. Садовий


Додаток
до ухвали міської ради
від ___________№____

ПЕТИЦІЯ
“Організація кімнат матері та дитини в амбулаторіях та поліклініках міста

Назва петиції: “Організація кімнат матері та дитини в амбулаторіях та поліклініках міста
Автор петиції: Сарканич Наталія Володимирівна
Джерело: Єдина система місцевих петицій e-dem.in.ua
Дата початку збору підписів: 02.05.2018
Дата набрання 500 голосів на підтримку петиції: 02.07.2018
Текст петиції

Матерям Львова необхідні місця для перевдягання та годування дітей у державних лікарнях та поліклініках. У багатьох державних медичних закладах для матері пропонується максимум звичайний стіл у коридорі, що створює незручності не лише для матері, а й для оточуючих, і ніяк не підтримує елементарну гігієну; в багатьох закладах не пропонують і того, та навіть замикають двері до туалету.
Організація кімнат матері та дитини є елементарною потребою і додатковим стимулом для матері жити повноцінним соціальним життям. Це також сприяє поширенню ідеї грудного вигодовування, адже чимало матерів не готові годувати публічно.
Ми просимо пристосувати усі поліклініки та сімейні амбулаторії до потреб батьків із дітьми, а саме: передбачити зручне та безпечне місце для зберігання візків, доступний заїзд, кімнати матері та дитини із пеленальним столиком, умивальником та місцем для годування.
Секретар ради А. Забарило

Віза:

Начальник управління
“Секретаріат ради“ Ю. Лукашевський

Дата оприлюднення: 10/03/2018