УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА15-та сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 3314


від 05/15/2014
Про відчуження у ТзОВ “Розвиток нерухомості“ для суспільних потреб об’єктів нерухомого майнаЗ метою влаштування майданчику відпочинку на земельній ділянці на вул. Є. Озаркевича, 4-а, ослаблення суспільної напруги та врегулювання конфліктної ситуації, враховуючи рішення виконавчого комітету “Про надання управлінню охорони історичного середовища функцій замовника на проведення оцінки об’єктів нерухомого майна на вул. Озаркевича, 4, що підлягають відчуженню для суспільних потреб“, керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності“, міська рада ухвалила:
1. Провести відчуження об’єктів нерухомого майна на вул. Є. Озаркевича, 4, які належить на праві власності товариству з обмеженою відповідальністю Розвиток нерухомості“:
1.1. Будівлі стерилізаційної, позначеної на плані літерою А'-1“, загальною площею 143,5 кв. м.
1.2. Будівлі гаража, позначеної на плані літерою “Б, загальною площею 45,6 кв. м.
1.3. Будівлі котельні, позначеної на плані літерою В, загальною площею 152,7 кв. м.
1.4. Будівлі гаража, позначеної на плані літерою Г-1, загальною площею 61,5 кв. м.
1.5. Будівлі гаража, позначеної на плані літерою Д-1, загальною площею 61,2 кв. м.
1.6. Будівлі службового приміщення водіїв, позначеної на плані літерою Е, загальною площею 29,5 кв. м.
1.7. Будівлі приміщення складу, позначеної на плані літерою “Ж, загальною площею 35,2 кв. м.
1.8. Будівлі приміщення овочесховища, позначеної на плані літерою Пгзагальною площею 23,8 кв. м.
2. Відчуження об’єктів нерухомого майна, перелічених у пункті 1 цієї ухвали, здійснити способом передачі товариству з обмеженою відповідальністю Розвиток нерухомості в оренду земельних ділянок площею 0,2700 га на просп. В. Чорновола, 69 та площею 0,1750 на вул. Струмоквул. Т. Масарика, 7.
3. Управлінню охорони історичного середовища у п’ятиденний термін з часу прийняття цієї ухвали повідомити власника про відчуження для суспільних потреб об’єктів нерухомого майна, перелічених у пункті 1 цієї ухвали.
Відповідальний: начальник управління
охорони історичного середовища.
4. На виконання пункту 2 цієї ухвали погодити товариству з обмеженою відповідальністю Розвиток нерухомості місце розташування земельних ділянок та надати дозволи на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду:
4.1. Орієнтовною площею 0,2700 га на просп. В. Чорновола, 69.
4.2. Орієнтовною площею 0,1750 га на вул. Струмоквул. Т. Масарика, 7.
5. Товариству з обмеженою відповідальністю Розвиток нерухомості подати у встановленому порядку міській раді на затвердження проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
6. Відчуження нерухомого майна, переліченого у пункті 1 цієї ухвали, провести після укладення договорів оренди земельних ділянок, зазначених у пункті 2 цієї ухвали.
7. У тримісячний термін з часу повідомлення власника об’єктів нерухомого майна про відчуження для суспільних потреб об’єктів нерухомого майна:
7.1. У разі надання згоди власником нерухомого майна на відчуження для суспільних потреб об’єктів нерухомого майна – управлінню охорони історичного середовища укласти з власником договір пожертви об’єктів, перелічених у пункті 1 цієї ухвали.
Відповідальний: начальник управління
охорони історичного середовища.
7.2. У разі відмови власника нерухомого майна від відчуження для суспільних потреб об’єктів нерухомого майна – юридичному управлінню звернутися до суду з позовом про примусове відчуження для суспільних потреб об’єктів нерухомого майна, перелічених у пункті 1 цієї ухвали, за ціною, що буде визначена відповідно до законодавства України.
Відповідальний: начальник юридичного
управління.
8. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови.Міський голова А. Садовий