УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА15-та сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 1402


від 12/27/2001
Про створення Львівського комунального підприємства "Археологічно-архітектурна служба м.Львова"З метою забезпечення належного стану збереження і режиму використання пам'яток архітектури та археології, організації та координації археологічних досліджень на території міста, керуючись Законом України "Про охорону культурної спадщини" та ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Львівська міська рада ухвалила:
1. Створити Львівське комунальне підприємство "Археологічно-архітектурна служба м.Львова".
2. Підпорядкувати Львівське комунальне підприємство "Археологічно-архітектурна служба м.Львова" управлінню охорони історичного середовища департаменту землеустрою та планування забудови міста.
3. Управлінню охорони історичного середовища розробити, затвердити та подати на реєстрацію у встановленому порядку Статут Львівського комунального підприємства "Археологічно-архітектурна служба м.Львова".
4. Виконавчому комітету міської ради вирішити питання матеріально-технічного забезпечення Львівського комунального підприємства "Археологічно-архітектурна служба м.Львова".
5. Звільнити Львівське комунальне підприємство "Археологічно-архітектурна служба м.Львова" від сплати реєстраційного збору у межах суми, що надходить до міського бюджету.
6. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови.
Міський голова В.Куйбіда