УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА7-ма сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 1836


від 12/23/2021
Про затвердження Програми підтримки співфінансування проведення капітального ремонту внутрішньоквартальних доріг, прибудинкових територій та дворів Львівської міської територіальної громади у 2022-2025 рокахВідповідно до ст. 91 Бюджетного кодексу України, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про благоустрій населених пунктів“, “Про автомобільні дороги“, з метою покращення стану внутрішньоквартальних доріг, прибудинкових територій, вулиць приватного сектору та дворів для покращення комфорту проживання мешканців індивідуальних та багатоквартирних будинків на території Львівської міської територіальної громади міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму підтримки співфінансування проведення капітального ремонту внутрішньоквартальних доріг, прибудинкових територій та дворів Львівської міської територіальної громади у 2022-2025 роках (додається).
2. Департаменту економічного розвитку передбачити видатки для реалізації Програми підтримки співфінансування проведення капітального ремонту внутрішньоквартальних доріг, прибудинкових територій та дворів Львівської міської територіальної громади у 2022-2025 роках за рахунок коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади у 2022-2025 роках.
Відповідальний: директор департаменту економічного розвитку.
3. Департаменту фінансової політики у межах видатків, затверджених бюджетом Львівської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період, забезпечити фінансування Програми підтримки співфінансування проведення капітального ремонту внутрішньоквартальних доріг, прибудинкових територій та дворів Львівської міської територіальної громади у 2022-2025 роках.
Відповідальний: директор департаменту фінансової політики.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.


Міський голова А. Садовий

Додаток.docxДодаток.docx Додаток 3 до Програми.docxДодаток 3 до Програми.docx
Дата оприлюднення: 01/05/2022