УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА22-га сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 6116


від 12/26/2019
Про затвердження Програми проведення ремонтно-реставраційних робіт балконів будинків – пам’яток культурної спадщини на території м. Львова у 2020-2025 роках
Первинна редакція:

документ.docдокумент.doc додаток.docxдодаток.docx


Зміни
згідно з ухвалою 1584-2021
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.12.2019 № 6116 “Про затвердж'
Остаточна редакція:
Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про охорону культурної спадщини“, з метою підтримки власників квартир житлових будинків у проведенні ремонтно-реставраційних робіт балконів, еркерів, лоджій, напівбалконів, розташованих на головних фасадах будинків – пам’яткок культурної спадщини у м. Львові, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму проведення ремонтно-реставраційних робіт балконів будинків пам’яток культурної спадщини на території м. Львова у 2020-2025 роках (додається).
2. Встановити, що ремонтно-реставраційні роботи балконів, еркерів, лоджій, напівбалконів, розташованих на головних фасадах будинківпам’яток культурної спадщини у м. Львові, на об’єктах, на які розроблена відповідна проектно-кошторисна документація до моменту прийняття цієї ухвали здійснюються за кошти міського бюджету м. Львова на умовах співфінансування відповідно до механізму реалізації Програми проведення ремонтно-реставраційних робіт балконів будинків пам’яток культурної спадщини на території м. Львова у 2020-2025 роках.
3. Визначити пріоритетність фінансування Програми проведення ремонтно-реставраційних робіт балконів будинків пам’яток культурної спадщини на території м. Львова у 2020-2025 роках за кошти міського бюджету м. Львова, передбачені у бюджеті розвитку м. Львова, на відповідний бюджетний період.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань розвитку.
Міський голова А. Садовийдодаток.docxдодаток.docx
Дата оприлюднення: 01/03/2020