УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА17-та сесія 5-го скликання

УХВАЛА № 3457


від 05/07/2010
Про присвоєння почесних відзнак територіальної громади м.Львова у 2010 роціКеруючись ухвалою міської ради від 28.02.2008 № 1579 Про затвердження Положення про почесні відзнаки територіальної громади м.Львова, міська рада ухвалила:
1. За визначний внесок у національне відродження України присвоїти звання Почесний громадянин міста Львова“:
Бандері Степану Андрійовичу, українському політичному діячеві, ідеологу українського націоналiстичного руху ХХ століття, голові Проводу ОУН;
Шухевичу Роману Йосиповичу, українському політичному і державному діячеві, члену галицького крайового Проводу ОУН, генералу-хорунжому, головнокомандувачу УПА, голові Секретаріату Української головної визвольної ради.
2. За видатні досягнення у науковій, науково-педагогічній та організаційній діяльності, запровадження принципу державно-громадського управління освітою, проведення реформ у галузі освіти, визнаних одними з найбільших в історії Незалежної України, присвоїти звання Львів’янин рокуВакарчуку Івану Олександровичу, Герою України, доктору фізико-математичних наук, професору.
3. За активну діяльність у роки Визвольних змагань та у міжвоєнний період, за заслуги у галузі науки і медицини кількох поколінь родини Надраги Богдана Олександровича, старійшини медичної громади м.Львова, Почесного члена Українського Лікарського Товариства у Львові, присвоїти звання Шляхетна львівська родинародині Надрагів.
4. Передати відзнаки, присвоєні згідно з пунктом 1 цієї ухвали, у Львівський історичний музей.
Міський голова А.Садовий